Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter Strike ban bannolnak...

Counter Strike ban bannolnak állandóan a magas pfs em miatt mivel tudnám lecsökenteni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Magas pfs-ről nem hallottam :D Magas fps miatt én még nem hallottam, hogy tiltanának, nem véletlen a pinged (válaszidőd) magas? Szaggat a játék nem de?

Sajnos a magas ping miatt tilthatnak, ez az interneted minősége miatt van vagy amelyik szerverre mész annak az elérhetőségével vannak problémák. Hogy mivel csökkentheted, hát nézz szét más szervereken, hátha máshol jobb pinggel rendelkezel, ha van olyan alkalmazás ami zabálja a neted erőforrásait azt leállítod.

2017. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az fps-ed miatt bannolnak, mert olyan hú de jól játszol 1200 fps-el "azt hiszik hackelek" stb, akk kam vagy fps-t fixeled 120-ra. Ha kevés az fps-ed és droppol a kép nálad és szar vagy akk vegyél egy jobb gépet. Ha mint az előző írja, hogy a pinged a nagy, akkor ellenőrzik, h eszie valami a gépeden a netet/ változtass szolgáltatót
2017. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy 200 000 ft os gépről van szó amin cs 1.6 al játszom ultra grafikai beállításokkal elvisz minden mai játékot úgyhogy nem hiszem hogy szaggason az 1.6:)
2017. jan. 22. 10:10
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy látom én írtam rosszul ping et akartam nem fpstxd:)
2017. jan. 22. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!