Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két hónapja szervízben a...

Két hónapja szervízben a laptopom. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Több, mint két hónapja, törött kijelző miatt bevittem a Media Marktba a laptopom javításra. Azt mondták 15 napon belül elkészül, de maximum 4 hét. Többször telefonáltam nekik, illetve az üzletben is voltam, de semmi hír a gépről. Mit tudok ilyenkor csinálni? Elég nagy szükségem lenne már rá és nem volt egy nagy élmény a vizsgaidőszak sem gép nélkül.

2017. jan. 24. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, milyen típus? Márka szervízet lehet érdemesebb lenne felhívni, mert mediamarkt is csak oda küldi. Jobb esetben rendelkezik Mo-n szervízzel, de rosszabb esetben - találkoztam már ilyennel-

elmegy vissza kb ázsiába és ott megjavítják és utána vissza. Reménykedhetsz, h elveszítik és kapnod kell helyette egy újat :D

2017. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, a szervízben pihen, mivel még nem érkezett meg kínából hozzá a "csere" kijelző.
2017. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az a legtisztább, ha a fogyasztóvédelemnél érdeklődsz(és lehetőség szerint hivatkozz is rájuk ha legközelebb érdeklődsz a laptoppal kapcsolatban, utána jó eséllyel azonnal megváltozik a hozzáállásuk). Nem kell megijedni, nem lesz belőle bíróságra járkálás, nekik még annyira sem hiányzik a huzavona mint neked. Szarnak az egészre azért nincs kész, ha látják hogy van miért kapkodni sokkal hamarabb megcsinálják.

2017. jan. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen márkájú laptop? Fogadok Lenovo, aminek iszonyatosan vacak a garanciális háttere.

Miért a Media-ba vitted? Ott nem értenek semmihez. Szakszervízbe kellett volna. Szerintem követelj cserekészüléket, mert ennyi idő alatt már rég kész kéne lennie.

Ja, és legközelebb inkább vegyél egy Dell Vostro vagy Latitude laptopot. 3 év helyszíni gari van rájuk, be se kell vinned, kijön a szerviz és ott helyben megcsinálja.

De a HP-nek is van olyan modellje, amihez helyszíni gari van.

2017. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogyha egy bizonyos időalatt nem javítják meg (talán 1 hónap) akkor kérheted hogy ne megjavítsák hanem cseréljék ki.
2017. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Asus márkájú a gép, azért a media marktba vittem, mert van rajta balesetbiztosítás. Nem a biztosító miatt van elakadva a dolog, velük is beszéltem.
2017. jan. 25. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!