Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem tőlti be a win10...

Suti3 kérdése:

A gépem nem tőlti be a win10 et nem burtol! Errort ir ki! Kéri a telepitő cd-t ami nekem incs! Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
burtol? lol.. errort? na és milyet. a teendő újratelepíteni a Windowst.
2017. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első sorban BOOT-ol. Másod sorban ez a BIOS-ban eldöntendő honnan bootoljon (indítsa az op. rendszert). Ha nincs kiválasztva meghajtó, akkor alapértelmezetten a CD-t kéri. Általában indításkor azonnal F1, 2 vagy DEL billentyű, majd boot menü és állítsd előre a meghajtódat (winchestert). + és - gombokkal tudod változtatni a sorrendet. Ha UEFI-d van akkor az más tészta. Írd meg, hogy sima grafikus ronda-e a biosod szürke háttérrel utána tudunk segíteni.
2017. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, mi is voltunk kezdők, nem kell lefikázni a másikat. Illetlen és kultúrátlan!
2017. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
illetlenség? nem éppen. mi is voltunk kezdők.. de ha már "szakszavakat" próbál használni, nézzen már utána nekik...
2017. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szükséges pofátlannak lenni főleg nem 2017-ben. Ha valaki kezdő a témában, akkor nem szükséges az "alap fogalmakkal" tisztában lenni-e.
2017. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Microsoft oldaláról le lehet tölteni az iso fájlt, abból pedig lehet telepítő lemezt vagy pendrive-ot készíteni.
2017. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de szükséges. te úgy látod, én így. de ha már itt az ítélkezésnél tartunk. körülbelül ugyanakkora pofátlanság okoskodni itt, illetve beszólogatni. 2017ben a véleményedet is nyugodtan magadban tarthatod, mert baromira nem kérdeztelek.
2017. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki sem szólogat be, főleg, hogy az írástudatlanság megmutatkozik. Aki kezdő majd belejön, de az olyanokat, akik nem értenek hozzá, kezdők, azokat nem kellene "fikázni" és ezt a te szava járásoddal írtam le.
2017. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A gép azota szerelőnél.Mert más baja is van.Én nem vagyok egy műszaki zseni.Csak egy kezdő!
2017. jan. 31. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!