Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a windows 8.1 rendszeremet...

Ha a windows 8.1 rendszeremet ujból akarom telepiteni akkor az megoldható hogy az előzőleg windows 8.1 amivel játszottam játékal akkor azma új windows 8.1 en ott folytatogyon ahol a játékban legutobb voltam pályán?

Figyelt kérdés
Ujra szeretném telepítenina windows 8.1 et mível hibák léptek fel meg vírusok is , de egy játékal is játszom ami ellég nehéz játék és kb a játék 10% ánál tartók , de ha a játék mentési mappát ha áthelyezem a D meghajtóra , és ha a windows 8.1 em újból feltelepitem és D meghajtóból visszarakom a játék mentési mappát a C meghajtóra amin a windows is van akkor meg fognak maradni a játék load game vagy countine funkció hogy nem újból vagy is előről kell kezgyem a játékot ?
2017. jan. 31. 01:25
 1/3 Derwer ***** válasza:
Igen. Amennyiben tényleg jó mappát másolsz.
2017. jan. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nyugotan telepitsem ujra a windoes 8.1 et ?

És az új windowson ha megvan akkor ujból telepitsem a játékot de a eégo windowsból ha a játék mentési mappáját megőrzőm és utána a újra visszarakom , akkor nem kell űra kezgyem a játékot ? Egyébként a Lords of the Fallen játékról van szó ami nem egy könnyű , de visszont a mosatni windows om hibás lassan booutol be valamikor , rögtön bejelentkezéskor hiba üzeneteket ír ki és a böngészök a internet explorer meg a firefoxba is valami nem kívánatós kereső került belle amit már sokféle módon probáltam kí írtani de nem sikerűlt , ezzrt akkor már csak újraitelepités marad , a C meghajtót formáznom kell és újból telepiteni , de van D meghajtóm ahol csak adatokat tárolók.

De akkor ha a Lords of the Fallen mentési mappát átrakom a D re és miután ha már kész az új windows akkor utána ha visszarakom a C re és persze telepitem a játékot is ujra akkor a játék onnan folytatodik ahol abba hagytam vagy benne van a pakliban mindent előről kell kezgyek ?

2017. jan. 31. 09:00
 3/3 AntZ ***** válasza:

Általában ide ment egy játék: C:\Users\xxx\Documents

(az x-ek helyén a felhasználói fiókod neve van).

Nekem a dirt 2 ide ment:

C:\Users\xxx\Documents\My Games\DiRT2\savegame

És itt vannak a beállítások:

C:\Users\xxx\Documents\My Games\DiRT2\hardwaresettings

Ezeket ha elmentem, és később átmásolom az új gépre, akkor onnan folytatom, ahol abbahagytam.

2017. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!