Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aki fent van nCoreon válaszoln...

Aki fent van nCoreon válaszolna a kérdésemre?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a választ. A kérdésem az lenne, hogy a szabályzatban benne van-e, hogy hogyan lehet meghívót küldeni? Ugyanis írtam egy alaknak, aki úgy küld meghívót, ha átutalok neki 3000ft-ot. Ez szabályos az nCore szabályzata szerint? Nem fogok utalni, csak érdekel.

2017. febr. 1. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért, az ncore sose tudja meg h ki fizetett.. ha ő így küldi a meghívót akkor így küldi, de haverokkal hamarabb bekerülsz mint ilyen fizetős nyomikkal
2017. febr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabályos.

"Meghívó árulása, cserélése külső fórumokon, oldalakon azonnali törlést von maga után és szigorúan tilos!"

2017. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lali51 ***** válasza:
100%
Semmi garancia hogy ha fizetsz megkapod.
2017. febr. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek. Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 1. 05:10
 5/7 anonim válasza:
Figyi szerintem kérd meg egy haverod, elit rangtól lehet 1000 pontért meghívót küldeni, sőt ezen a héten kb minden ncore felhasználó kapott egy ingyen meghívót, szerintem könyörögd ki valakitől akinek ugysem kell ;)
2017. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kaptunk ingyen meghívót? Nem tűnt fel.
2017. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ovasni kell akezdőlapot ;)
2017. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!