Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a számítógé...

Miért nem indul el a számítógépem? A Monitoron bekapcsolás után semmi képjel nincs, mint ha össze sem lennének csatlakoztatva! A Monitor működik! A csatlakozás tökéletes nincs érintkezési hiba!

Figyelt kérdés
a számítógép belső alkatrészei teljesen pormentesek, amikor bekapcsolom a Merevlemez csak egy pár másodpercig ad ki magából jellegzetes guruló hangot ami eddig megszokott volt és minden indításnál lehetett jól hallani! a BIOS-menü sem jön be semmi felirat,windows indítása vagy ilyenek,a lemez nem pittyeg! a fények normálisan világítanak úgy mint eddig! szóval szerintem a merevlemeznél lehet valami mer nincs a megszokott hang.

2017. febr. 4. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Bekapcsoláskor a Del-re(vagy más billentyűkombinációra) be kellene jönni a BIOS-nak!

Ha nem, kuka az alaplap!

[link]

2017. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fersk ***** válasza:
Vagy csak kontaktushiba memória/videó kártya csatlakozásnál. Vedd ki, radírral/kontakt spray-vel tisztítsd meg a lábakat.
2017. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem memória hiba, egyet tegyél bele,ha nem jó, másik fajtát.

Meg lehet behalt a winchestered.

2017. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A biosnak merevlemez nélkül is indulnia kellene, nem a merevlemezeddel van gond. Próbálj egy bios resetet csinálni vagy memória vagy videovezérlő hiba.
2017. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
annyi haladást elértem hogy sikerült úgy elindítani hogy semmi képi jel nem volt de a lemez kiadta a szokásos búgó,görgő hangját és egyszer csak megszólalt a windows indító zene! szóval így már én is a videó vezérlő hiba felé hajlok ):
2017. febr. 4. 13:09
 6/7 kag8655 válasza:
Én felteszem a naív kérdést. milyen a konfig? alaplapi videó vagy külön? És ne adj isten van rá mód, hogy az alaplapról videót kinyerj?
2023. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kag8655 válasza:
A merev lemez nem pörög fel, inkább táp hiba.Hiszen nem kap elég áramot is lehet.
2023. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!