Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lumia 535 Windows 8.1 el hogy...

Petyapapa kérdése:

Lumia 535 Windows 8.1 el hogy tudok adatot át vinni usb-n keresztül a win 10 (nem eredeti) gépemről oda vissza?

Figyelt kérdés
Lehet nem a megfelelő hely ahova írni kellett volna a kérdést de elnézést

#telefon #Nokia #Microsoft. Adat átvitel #WinOp
2017. febr. 5. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az adatkábel egyik végét bedugod a telefonba, a másik végét a gép usb portjába.

Megnyitod a "sajátgépet", ott megkeresed a telefont, és annak megfelelő mappáját.

Pl. ha képet akarsz gépre másolni akkor az a mappát.

Új ablakban megnyitod a géped azon mappáját, ahova szeretnéd másolni. Az ablakok kis méretben legyenek egymás mellett.

majd kijelölöd a másolandó fájlt, vagy fájlokat, és az egérrel áthúzod a gép mappájába azokat.

2017. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tééényleg ? bevan dugva a teló a gépbe usb-kábelről és há csak tölt :D semmi jele a lumia-nak
2017. febr. 5. 09:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem ezt írtad b@ szod ? Hm ?

Olvasd már el a kérdésedet te . . . . !

2017. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értelmezni is tudni kell... abbol csak lejön már hogy usb-n keresztül és akkor már be van dugva mindkét helyre :D de m1 majd valaki segít
2017. febr. 5. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. Ha legalább egy fél szóval megemlítetted volna hogy nem látja a gép a telefont, akkor lehet hogy az ilyen hülyék is megértették volna mint én.

Persze sokkal könnyebb azokat hibáztatni akik a saját szabadidejüket arra áldozzák, hogy a te problémádra próbálnak választ adni.

És ennél sokkal egyszerűbb dolgokban is kértek már segítséget itt emberek, és gondoltam ha leírom lépésről lépésre a FELTETT KÉRDÉSRE a válasz, azzal nem nagyon lőhetek mellé. de úgy látom velem van a hiba, hogy nem látok bele a fejedbe, és nem tudom mi kavarog benne. Bocs gogy válaszolni próbáltam, legközelebb nem fordul elő.

2017. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 DjImipapa ***** válasza:
Valószínűleg meg kéne az első próbálkozásnál jelennie egy ping hanggal egybekötött drivertelepítésre utaló ablaknak, ha ez nincs meg manuálisan keresni kell hozzá(pl. mint a samsungnál a kies program)....
2017. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajna a hang van és nincs driver telepítés... és nem tom hogy keressek rá a driverjére (közbe keresgetés közbe megtaláltam hogy van a készülékre hivatalos win 10 és átraktam de így sem megy )
2017. febr. 6. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, de tiltja a vallásom, hogy érdemben válaszoljak.
2017. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DjImipapa ***** válasza:
Drivereknél az a gond, hogy néha nem árt kipucolni minden régebbi maradványt, valamint eltávolítani magát az eszközt is a listából...nyomtatóval szenvedtem épp nemrég. Sárga felkiáltójeles lett, és nem volt egyszerű megoldani. Áthidaló megoldás még egy OTG kábeles pendrives megoldás ha file oda vissza rakása a cél.
2017. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most vagy nem otg ready vagy ami van nekem nem otg kábel driverekkel meg nem merek ügyködni mer el rontom
2017. febr. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!