Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne fagyjon le folyton így a számítógépem?

Figyelt kérdés

Nem szokott túl sokáig tartani, de idegesítő és nagyon sokszor előfordul. Ahol sok kép van (pl. Tumblr) vagy videó, hát ott kész. Teljesen képes meghalni.

Kísérőjelenség még, hogy azt írja nincs net, pedig van és itt a router a szobám mellett csak nem képes rácsatlakozni. A másik véglet, hogy van internet de csak azt írja ki, hogy csatlakozás és nem tölt be semmit. Ilyenkor újraindítom és semmi baja.

egyébként 16,7 GB szabad helyem van azon a meghajtón amin maga a rendszer fut és van egy másik meghajtóm ami negyedig van.

Sőt valami kis SSD (?) is van benne, hogy a rendszer dolgai teljesen külön legyenek a saját dolgaimtól.

Eset nod32 vírusirtóm van és nem talált semmit, pedig teljes vizsgálatot csináltattam vele. Spybot és Anti-Malvare programok is futtatva lettek (ezt nem én csináltam) de állítólag azok sem találtak semmit.

Sokszor írja ki, hogy a program nem válaszol, főleg ha videót szeretnék nézni a gépen.


Képek:

[link]

[link]

(Remélem meg lehet őket nyitni...)



2017. febr. 5. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
feladatkezelő fusson a háttérben. meg kéne nézni, mikor így megáll, mi az a folyamat, vagy milyen terhelési értékeken dolgozik a számítógép. azt is nézd meg milyen értékeken (processzor, ssd, mem) dolgozik alapból a win (mi mennyi %)
2017. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom! Hátha kiderítem miért szórakozik velem...
2017. febr. 5. 23:33
 3/5 AntZ ***** válasza:

[link]

Töltsd le a windows 7 fix it-et, majd jobb egér klikk a FixitCenter_Run.exe-n, és futtatás rendszergazdaként.

2017. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AntZ ***** válasza:

De talán még ez is segít:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > rendszerkarbantartás > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.

2017. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetlegesen, ha a Flash Player fent van, akkor le lehetne szedni. A FF-nek voltak, vannak problémái a Flash-el sajnos. Én nem veszem észre a hiányát, de többen panaszkodtak már, hogy hazavágja a böngészőt.


Egy próbát megér.


Esetleg, ha 64 bites a rendszered érdemes lecserélni 64 bit-es verzióra:


[link]


(a listában van magyar nyelvű)

2017. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!