Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha windows 8.1 et szeretnék...

Ha windows 8.1 et szeretnék üres dvd lemezre bott lemezként kí írni akkor a magyar nyelvi fájlt hogy rakjam belle hogy alapból már magyar legyen a windows?

Figyelt kérdés

A windows 8.1 amit leszedtem az 3.60 GB os , ez ISO ba jött le kaptam külön hozzá egy usb install tool programot is ezt gondolom pendrájvra is lehet telepiteni ?

De én lemezre szeretném hogy bootolva telepicsem a windowst , ehez ugye olyan ISO programot kell beszereznem ami lemezképfájlban tud írni ugye ?

Én ezt a ISO Workshop nevű programot raktam a gépemre , de ez jólesz ha boot lemezként akkarom kí írni ?

A másik hogy alapból most agolul van a windows de nekem van sima windows 8 hoz magyarítás az jólesz a 8.1 hez is ?

Vagy a 8.1 es windowsnak másikat kell beszerezek ?

És hogyan oldahtó meg ugy hogy ha bott lemezként telepiten a windows 8.1 et akkor már alapbó magyar legyen ? Nem ugy gondolom hogy ha már rajta van a windows 8.1 a gépemen és utána manuálisan telepiteni , hanem hogy már előre magyar legyen ?


Ha a ISO kíterjesztés kibóntóm winrar ba akkor ugye kapok egy sima mappát , a mappában ilyen mappák vanak hogy boot , efi , sources , support , és setup vagy is a mostani sima windows 8 amon is igy eltudom inditani a telepitést de imént írtam bootolva szeretném.

De ha betudok szerezni magyar nyelvi fájlókat akkor azt melyik mappába kell be illeszteni hogy ha bootolva telepitem a windowst akkor ott legyen a magyar nyelv is ha telepitem ?


2017. febr. 7. 03:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ISO-t ki kell írni képfájlként, semmi kibontás...akkor fog működni. Eleve magyart kell beszerezni szerintem, de lehet monyózni is...

[link]

2017. febr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AntZ ***** válasza:

Töltsd le a media creation tool-t, ez letölti, és ki is írja neked egyből dvd-re magyarul:

[link]

2017. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AntZ ***** válasza:
Bocsánat, neked kell kiírni dvd író programmal.
2017. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!