Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért melegszik fel a gépem...

Miért melegszik fel a gépem 60 fokra ha csak videót nézel youtubeon?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt lett ujrapasztázva (nem én csináltam, hanem egy hozzáértő családtagom). Eddig tökéletesen le tudtam hűteni 32-40 fokra egy program segítségével (felpörgettem a ventit, hogy jobban pörögjön). Most az sem segít, jelenleg 56 fokos, a venti pörög mint állat és csak ezt a kérdést írom. :(

2017. febr. 7. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Feleslegesen babrálsz ilyen programokkal, hiszen ha melege van, akkor úgy is rákapcsol.

Az 56 fok az "üzemi hőmérséklet" Ne aggódj ! :)

2017. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennek sok oka lehet, pl.:

- nem elég a processzorhűtő,

- eleve túl meleg van a szobában.

- ...


Vegyél vízhűtést!

2017. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán a családtagod mégsem annyira hozzáértő. Vidd szervizbe, vagy ne foglalkozz a hőmérséklettel!
2017. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hopsz, nem írtam, hogy ez egy laptop, 2012-es model, asus k53s és játék alatt 60 fokos szokott lenni (volt), most meg csak simán alap használat mellett ennyi :(
2017. febr. 7. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára tisztítva?
2017. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ugyan akkor amikor pásztázva, karácsony előtt kb 1-2 héttel
2017. febr. 7. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Így hogy tudjuk hogy ez egy laptop, a 60 fok az hidegnek számít.
2017. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az internet böngésző eleve zabálja az erőforrásokat. A videólejátszás is rátesz egy péklapáttal a terhelésre. Nem kell ilyen 50% terhelés se és már melegszik a proci.

Hardvernél túl sok, vagy rossz minőségű paszta rontja a hűtést. Jó paszta kell és ujjal vékonyan szétkenni.

2017. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!