Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptop nem enged bejelentkezni?

A laptop nem enged bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Van egy problémám,remélem akad aki tud benne segíteni .

Először is nő vagyok ,így talán érthetőbb amiért nem vagyok annyira otthon a témában 😂

Szóval ....Szombaton kaptam egy új laptopot .Mivel Németországban élünk ,így természetesen német nyelven fut ...Nem is ez a probléma .Párom nem volt itthon ,így egyedül kezdtem el ismerkedni az új gépemmel ...

Eljutottam az elso lépések során oda ,hogy rendszergazda neve..Megadtam ,de jelszót is kért ,megadtam azt amit ha almombol keltenek is tudok .

Nem is gondoltam akkor bele ,hogy ezt minden üzembe helyezéskor kérni fogja .

De így volt ...Ma délelőtt is használtam a gépemet,majd kikapcsoltam mert elmentem itthonról .Délután szerettem volna ismét használni ...De nem tudtam bejelentkezni ,mert valamiért nem írt 0 - t ( a jelszavamban 2x is szerepel )...Aztán amikor ismét megnyomtam a nullát akkor 2db nullát írt .

Így természetesen a jelszavam nem fogadta el.Ami érdekes ,hogy eddig simán ment ....Semmi problémát nem tapasztaltam.

Mi lehet a gond ?Köszi a segítséget ;)


2017. febr. 7. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy beragadhatott a billentyű egy pillanatra, vagy véletlenül mellé nyomtál. Majd bejáródik. Ha nem sikerül helyesen írni a jelszót, pl. ilyen probléma miatt, próbáld újra, amíg sikerül.
2017. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!