Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépet szeretnék venni...

Számítógépet szeretnék venni de nem engedik meg a szüleim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most rendeztem át és vettem új bútorokat a szobámba, s le akarnám cserélni a Laptop-ot egy jobb PC-re vagy Laptop-ra de nem engedik a szüleim. Szerintük a nagy üzletemberek vesznek drága PC-t, Laptop-ot és nekem erre nincs szügségem. Hogy tudnám megértetni velük, hogy miért kell olyan és mért kell egyénileg összeállított. Ha azt mondom azért mert bírja az újabb játékokat akkor egyből jön a leszolás: Fiam 22 évesen ne úgy gondolkoz mint egy 10-en éves.

2017. febr. 8. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
És pontosan mire is kell? Az kimaradt :) Mi nem ismerjük a szüleid, így a gondolkodásmódjukat nem tudjuk megváltoztatni. Az se teljesen világos, hogy miért találtad fontosnak leírni az új bútoraidat, de az alapján, hogy állítólag te vetted magadnak, vegyél magadnak egy PC-t vagy laptopot. 22 évesen közük nincs a szüleidnek, hogy mit veszel a saját pénzedből. Ha meg ők vennék neked, akkor szerintem nekik van igazuk. Biztos el tudják költeni számukra fontosabb dolgokra is.
2017. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
22evesen a szuleid mondjak meg mit vehetsz a sajat penzedbol? Itt inkabb ez a gond amit orvosolni kene, pszihologia temakorben biztos segitenek benne.
2017. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért 22 évesen nem nekik kéne dönteniük ilyesmiben, hacsak nem vagy tanuló, és nem ők tartanak el. Mondjuk én már 19 évesen albérletben laktam és az egyetem mellett dolgoztam, annyira elegem volt az otthoni légkörből, de nem vagyunk egyformák. Viszont ha van már önálló jövedelmed, akkor ideje elszakadni tőlük. Minél előbb állsz saját lábra, annál jobb.
2017. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyet, a szülők szerint a tizenévesek miatt van piaca a 400 ezres titan x nek, meg a 15-17 ezres játékoknak? Vegyél egy tévét, az előtt döglődni felnőtt szórakozás.
2017. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Másik generáció, nem értik. Én meg azt nem értem, miért jobb bámulni egy gameplay videót, mint játszani vele.
2017. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd nekik azt, hogy a korszerű laptopok tizedannyit fogyasztanak, mint a régebbiek, így kevesebb lesz a villanyszámla.
2017. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!