Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlenül csavarhúzóval...

Véletlenül csavarhúzóval megkarcoltam a számítógépet alaplapját lehetséges hogy használhatatlan?

Figyelt kérdés
Eléggé megkarcoltam

2017. febr. 7. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani, mert ha nem sértettél fel vele egy áramkört vagy valami ellenállást vagy bármi egyebet hanem éppen a műanyag felület sérült attól még lehet hogy semmi baja nem lett. Persze nem ártana ha belinkelnél egy képet hogy nagyjából milyen. De szerintem rakd össze a gépet és próbáld ki, ha nem működne úgy sem fog bekapcsolni a géped. de az sem kizárt ha esetleg olyan áramkört sértettél ami az alap működést nem befolyásolja de ha pl rákötsz egy DVD írót/olvasót mert pont azt a kört sértette fel akkor lehet ott fog előjönni a probléma, de még így is nehéz megmondani.


Láttam már olyan PC-t aminek picit sérült volt az alap lapja és működött csak akkor volt gond ha az adott ATA foglalatra rákötöttünk valamit akkor leoldott a BIOS és kikapcsolt a gép. De ha nem kötöttünk rá semmit akkor nem volt vele baj.

2017. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!