Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet elindítani a...

Jozsoo kérdése:

Hogy lehet elindítani a szkennelést Konica-Minolta BIZHUB-162 nyomtató-multifunkciós gépen? A legfrissebb driver van feltelepítve, a nyomtatás kiváló de nem tudunk vele szkennelni. Aki ismeri, legyenszives segítsen!

Figyelt kérdés
Van hozzá egy többszáz oldalas német kézikönyv de nem lettünk okosabbak tőle.

2017. febr. 10. 15:10
 1/2 coopper ***** válasza:

Szia.


A magyar kézikönyv innen letölthető : [link]


A "Keresés kategóriák szerint:"-hez válaszd a : Fekete fehér multifunkciós készülékeket, és alá a a bizhub-162-őt. Majd a kézikönyvnél le tudod tölteni a magyar nyelvű manuált.


De ebben a könyvben semmi sincs a szkennelésről, csak annyi amit én kitudtam hámozni, hogy ahhoz hogy szkennelni tudj vele, még két opcionális egység is kell hozzá ( Szkenner egység SU-502* (opció) és FK-505 Faxegység), nekünk nem ilyen szerkezetünk van (C320-as) abban két módszer van a szkennelésre :


1. Beállitod az e-mail cimeket és a szkennelés gombnál lévő e-mail cimekre küldi a szkennelt anyagot.


2. SMB: ezzel a módszerrel csak egy megosztott mappa kell a felhasználó gépén és a szerkezet ebbe a mappába menti a szkennelést : [link] (Szkenneljünk, de hogyan ?)


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez a gép elvileg alkalmas a szkennelésre, mert az előző helyén szkenneltek vele.Azt nem tudom, hogy melyik gombot nyomjam meg, hogy szkenneljen.Közbe megtaláltam én is a magyar nyelvű gépkönyvet, el is olvastam de nem lettem sokkal okosabb

Ebben az áll, hogy a 21-es gombot kell megnyomni és akkor átvált szkennelésre.Megnyomtam és nem történt semmi. Hát itt tartok.

2017. febr. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!