Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD Radeonsettings GPU méretez...

AMD Radeonsettings GPU méretezés fekete képrenyő progléma, hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
Az AMD Radeonsettings-ben beállítottam véletlenül a GPU méretezés beállítást és egyből elment a kép. Csökkentett módban működik, normál módban nem. Csökkentett módban már kikapcsoltam, hogy autómatikusan induljon a radeon settings program, de nem hatott. Próbáltam a felbontást át állítani, az sem működött. Registry-ben próbáltam keresgélni megoldás után, de nem sikerült. Nem tudok már mit kitalálni, szóval úgy döntöttem itt teszem fel kérdésemet. Hogy a jóistenbe tudnám visszaállítani ezt az egészet rendszervisszaállítás nélkül????

2017. febr. 11. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy hogy tudnád visszaállítani arról sajnos fogalmam sincs, de úgy sejtem hogy egy driver törlés megoldaná a problémádat. AMD oldalán van rá okosság, az utolsó morzsáig eltűntet mindent.

[link]

2017. febr. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!