Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik monitor jobb?

Melyik monitor jobb?

Figyelt kérdés

Egy 24" fullhd vagy egy 25" 21:9-es 2560 x 1080-as monitor.

A két monitor:

Ez vagy egy hasonló:

[link]

Vagy:

[link]


A keretem kb. 45 ezer. Főként gta 5-tel játszom. A gép bőven jó. Egyetlen bajom lenne az ultra widedal a display port, mégpedig azért mert a régi monitorom egy 1400X900-as már rá van kötve a 1060-ra egy hdmi-dsub átalakítóval, és a másik monitort a displaybe raknám. Persze gondolom van hdmi elosztó, de egy nem szeretnék 2 átalakítót, a másik, meg hogy ugyan olyan felbontás kéne hogy legyen, perzse ha így is lenne megoldva, akkor sem másolás, hanem kiterjesztés lenne.



2017. febr. 13. 18:09
 1/1 anonim válasza:

Mind a két monitor jó választás lenne. Amelyik neked jobban tetszik. Én is akarok magamnak venni monitort és én is ezt az lg-t néztem ki szerintem ez nagyon jó.

De én még ezt is néztem:

[link]

2017. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!