Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti milyen játékokat vennétek...

Ti milyen játékokat vennétek XBOX ONE-ra?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen játékokat ajánlanátok esetleg mi helyett?


2017. febr. 14. 18:05
 1/9 anonim válasza:
Amelyik a legjobban tetszik!Szerintem te is cselekedj!:)
2017. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azta.. ennyiből pc jön ki


én hagynám a francba az egészet, vennék egy rendes gépet, hozza ugyanezeket a játékokat, és ugyan ott lennék, csak mindent jobb minőségben játszhatok


de persze te tudod

2017. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erdekesen jonne ki ennyibol egy jobb gep, nincs monitorom sem se egerem, jelenleg laptopom van. + ezek a jatekok kb meg steamen is egy 40-50 be kerulne osszesen
2017. febr. 14. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Sorba mennék:


A gép árban végül is oké, a hozzáadott játékok miatt lehet érdemes gondolkodni rajta ha más is van a boltban ugyanis a játékot kód formájában kapod, tehát csak egyszer lehet felhasználni. A FIFA17 még addig értékes amíg a 18 ki nem jön aztán már szinte semmit sem fog érni (amúgy jó játék), a Minecraft favorites az nem tudom mi, a Siege már régi és ha nem veszel hozzá több 10 ezres DLCket akkor nem tudsz vele rendesen játszani. Emellett a Siege komoly (csak multis) csapatjáték, ha nem találsz másokat akikkel együtt nyomnád akkor nem lesz benne sok örömöd.


A kontroller az kb annyi, nincs nagyon mit hozzáfűzni, ha kell egy második is akkor jelenleg ennyibe kerül. Karácsonykor adtak egyet a FIFA gépekhez ajándékba, de hát az már régen volt.


Goldot lehet venni internetes embereken keresztül 12-13ért, de ha nem ismersz senkit akkor valószínűleg úgyis csak átvernének szóval maradhat ez is.


Mielőtt belekezdenék a játékokba SZERINTEM nem érdemes ennyit venni egyből, főleg ha holnap is ennyibe kerülnek majd. Általában ennyi kezdőjátéknak csak az a vége, hogy vagy nem játszol a felével se, vagy pedig mindegyikbe csak belekapsz és nem viszed végig. Szerintem max 3 cuccot érdemes venni kezdésnek. Egy tartalmas multisat, egy tartalmas singlet meg mondjuk valamit amivel akár ki lehet használni a két joyt egy gépről (gondolom amiatt veszel egyből még egyet, hogy tesóval, baráttal játszhass - bár arra akár ott a gyári FIFA is). Ráadásul ha belegondolsz legalább két játékot (FIFA / Siege) kapsz a géphez alapból.


Még egy dolog mielőtt a játékokra térek: Xbox Oneon már nagyon komolyan fel van építve a digitális játékvásárlás. Tehát ezeket a játékokat meg tudod venni a Microsofttól a gépen keresztül (feltöltőkártyával, bankkártyával, paypallal, telenoros telefonnal stb). Digitálisan a játékok lehetnek olcsóbbak (heti akciók vannak) - drágábbak is, nem követik a bolti árakat. A digitális vásárlás hátránya, hogy nem tudod eladni később a játékot, de ha valamivel komolyan játszani akarsz tehát akár évet is (multisoknál simán előfordul) akkor már nem is biztos, hogy sokat tudnál keresni az eladott játékon. A legtöbb konzolos lemez max fél évig tartja az árát utána töredékéért lehet eladni. Például a GTAV ami a képen 17900Ft, most digitálisan 10500Ftba kerül és annak a multija aztán olyan, hogy éveket bele lehet rakni és folyamatosan frissítik.


Ezek után a játékokról:


MGSV (digitálisan 6000): a játék nem volt túl sikeres, már számtalanszor akciózták és már kijött belőle egy "Definitive Edition" (digitálisan 10e) amiben az összes DLC (kiegészítő) és a Ground Zeroes előzményjáték is benne van ami külön vagy 4e forint. Szerintem ezt ennyiért nagyon nem éri meg ha csak nem vagy nagy MGS rajongó (és akkor is a Definitivet javasolnám). Persze a DLCket ehhez is meg lehet venni, de úgy meg aztán végképp drága.


Assassin's Creed Unity (Digi 9e): Sok probléma van ezzel a játékkal. Először is kezdőjáték volt a gépre, tehát már számtalanszor akciózták, ingyen is volt talán előfizetés mellé, a neten rendszeres árulják digitálisan 1-2 ezer forintért. Emellett a játék a leggyengébb AC (játszottam az összessel), csak akkor javasolnám ha fan vagy, amúgy inkább a "Syndicate"t vedd meg ami kb ennyibe kerül csak jó.


GTAV (D 10.500): Nincs mit nagyon hozzátenni, feljavított frissített változata az előző gen egyik legjobb játékának. Még az új játékok mellett is jól néz ki az új gépeken. A sztori parádés, a multija nagyon jó, DE úgy lett felépítve, hogy vagy nagyon sokat kell vele játszanod vagy igazi pénzért venned multis pénzt különben nem sok mindened lesz. A multi kegyetlen, nagy hátrányba kerülsz ha csóró gengszter vagy, az elején meg főleg. Bár vannak játékmódok ahol ki lehet kapcsolni hogy az emberek vihessék a drága, egyedileg tuningolt dolgaikat magukkal, mégis sajnos a a normál meccseket az nyeri akinek a legtöbb lóvéja van. Azon ritka játékok egyike amelyik nagyon jól tartja az árát évek után is, tehát később is jól eladható, de ha hosszú távra tervezel vele akkor a digitális most (heti akció) jóval olcsóbb.


Overwatch (D 17500): Ezzel a játékkal elfogult vagyok én már több száz órát beletettem megjelenés óta és még mindig nem unom. A multi maga egyszerű, de nagyon szórakoztató, bármikor le lehet nyomni egy meccset, szinte sosem tartanak tovább 15 percnél és mindenki megtalálja szerintem a kedvenc karaktereit benne. Folyton frissítik (single nincs is benne), számomra külön kedves, hogy nem lehet előnyt venni multiban mint a GTAV/MGS stb játékokban, csak skinek vannak a karakterekre. Az is jó benne, hogy egyedül is el lehet lenni, nem kell egy fullos csapat mint sok más játékban.


Batman Arkham Knigh GOTY (D 10e): Az előző Arkham játékok is nagyon jók voltak ez is marha jó. A GOTYban minden DLC benne van és bár a Seasons of Infamyn kívül nem annyira jók, szerintem megéri, nagyon jó single player játék.


Forza Horizon 3 (D 18e): A nagybetűs AUTÓS játék. Ha nem vagy szimulátor rajongó (ott a forza 6), akkor jelenleg ez a legjobb amit a piacon kaphatsz, single, multi mind kiváló és nagyon tartalmas.


Tehát a játékokból én a Forza 3at, A Batmant és vagy a GTAvt vagy az Overwatchot ajánlanám megvételre kezdésnek.


Mivel már így is túl hosszan válaszoltam csak beböknék pár játékot amit ajánlanék megnézésre:


Sunset Overdrive (iszonyú szórakoztató szörnyirtás egy színes városban, a vicces jövőben)

Ryse: Son of Rome (még mindig az egyik leggyönyörűbb single játék, kaszabolós - belezős)

Rise of the Tomb Raider (ez is előző genes, de nagyon szép és szórakoztató akció- kalandjáték)

Halo 5 (az egyik legjobb xboxos multi, végtelen multis tartalommal - folyamatosan teljesen ingyenesen jön hozzá az összes pálya és kiegészítő)

Gears of War 4 (ugyanaz mint fentebb, ugyanúgy ingyenes hozzá minden csak scifi helyett horror)

2017. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 220 ezerből nem jön ki egy gép? ne viccelj már. ok ha a játékokat levonjuk (azaz átszámoljuk pc-s árba, és azt levonjuk) kb marad 140. abból egy alap konfig kijön.


nincs monitorod? akkor xboxozni hogy fogsz? mert ahhoz is kell valamilyen megjelenítő. amire az xboxot kötöd arra pc-t is tudsz. egér + bill pedig van már 1500ért is.


de a te döntésed, én csak mondom, hogy lehetne jobb választásod is.

2017. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Uram isten ha tehetném 4x megnyomnám a zöld pacsit :D Köszönöm, igen a gow4-et néztem én is de nem ismerem és nem akartam látatlanban ( jó most nem úgy értem, ott a youtube, de ez már a 4-rész a címből kiindulva, a sztorira értem :D) megvenni.


Úgy vagyok vele hogy kb 2 ezer forinttal drágább ez mint a sima fifa17-es kiadás, csak ehez 3 játék van.


Öcsémmel szeretnék játszani aztért +1 controller és ő miatta lenne egyrészt a fifa17 és a minecraft(most na, mi is legóztunk, nem kell meghökkenni :D).


Csak 500gb-os ez az xbox ezért sem tervezek arra hogy online store-ból akarnék venni.


Eladni semmiképp nem szeretném szóval a jövőbeli ár miatt max az fog bosszantani hogy én olcsóbban megtudtam volna venni :D


Igen ez a bőség zavara amiért ennyit válogattam ki összesen :D de nem baj, nem vagyok az a fajta aki ha valamibe belekezd akkor azt megunja, én olyan vagyok hogyha nem tudok valamit befejezni akkor rosszul vagyok. (azthiszem ocd vagy minek nevezik ezt a neten)


Akkor ugyanennyiért menjen inkább ez : [link] ?

Meg akkor max beeröltetek egy gow4-et ha megéri :D

Esetleg egy Titanfall 2-t, úgytudom soookkal jobb lett mint elődje :D


Köszönöm a választ még egyszer! :D



#5 Nem tudom, igazából nem pakolnám át mindig a 116cm-es TV-t a tv-polc és az íróasztalom között. :/

2017. febr. 15. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Ha mindegyik géphez a Siege van (gondolom véletlenül sem azért mert nem bírják eladni hehe), akkor preferencia kérdése melyik éri meg neked jobban. A BF jó kis multis lövölde és valami rövid sztorija is van, viszont egy gépről nem lehet ketten azt hiszem viszont akkor meg meg kell venned külön a Minecraftot (végre megtaláltam, hogy a favorites azt jelenti benne van az összes kiegészítő).


Azért felhívnám a figyelmedet, hogy a legtöbb cucc mellett a rendelhető felirat van, az nem garancia, hogy lesz is.


Szerintem ez még mindig túl sok játék kezdetnek, főleg, hogy ennyiért bármikor megveheted őket másnap is ha akarod ;)


Viszont ha már szóba került a HDD ügye a digitális játékvásárlás apropóján jó ha tudsz két dolgot. Az egyik hogy az alapszoftver elég sok helyet foglal: az 500GBos gépen 380GB hely van csak (az 1TBoson 780). Ez azért érdekes mert MINDEN játékot KÖTELEZŐ teljesen TELEPÍTENI ha játszani akarsz velük. Ha pedig van interneted akkor pedig kötelező frissíteni a legújabb verzióra. Na most jó ha tudod, hogy a legtöbb komoly játék legalább 40-50GB! Tehát teljesen mindegy hogy lemezes vagy digitális a játék - ugyanannyit foglal. Természetesen bármikor törölheted a játékokat amikkel éppen nem játszol (ha interneten van a géped automatikusan minden mentés megmarad örökre), de jó ha tudod, hogy az általad összeválogatott cuccok jelenleg kb ennyit foglalnak:

BF1 - 47,61GB

RS6 Siege - 33,76GB

GTAV - 54,7GB

OW - 13,76GB

ACS - 40,52GB

FH3 - 60GB

MC - 842,86MB

AK - 73GB


Körülbelül ez 324GB, de nem biztos, mert a kötelező frissítések és dlc méretek nem mindig vannak fent az információs oldalon. A GOW4 is vagy 60GB már asszem (megjelenéskor 54volt talán tehát a frissítéseket nem szabad elhanyagolni, a Halo 5 pedig vagy 94(!) lehet már).


Csak tanács, de én a helyedben kevesebb játékot vennék így kapásból és ha esetleg van rá keret inkább egy nagyobb HDDs gépet, DE szeretném hozzátenni, hogy az Xbox Onehoz utólag lehet dugni USBs merevlemezeket és használni mentésre, tehát ha nagyon kifogysz a helyből nincs semmi sem veszve. Csak annyira kell figyelni, hogy USB3as és legalább 250GBos legyen a merevlemez.

2017. febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt eddig nem tudtam hogy kötelező a telepítés. Akkor viszont tényleg megfogadom a tanácsod és kevesebb játék lesz :D. Úgy tudom van bf1 -es edition 2-tb-osban is :D
2017. febr. 16. 18:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Azzal nincs probléma ha itt nincs vagy majd később lesz csak, maximum más webshopban rendelem. De még akkor is jobban járok mintha helyi MediaMarkt-ból venném. Minden kb 2-3ezerrel drágább. :D
2017. febr. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!