Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek használt játékokat,...

Vennétek használt játékokat, pl. vateráról? Nem plüss, hanem lemosható.

Figyelt kérdés

Rengeteg jó kis játék van fent vaterán használtan, ami újonnan ezerszer drágább. Most pl. fischer price játékokat találtam, tetszenek, és ebben az árban meg tudnánk venni. Férjem azt mondja, játékokat használtan ne vegyünk. De a m gyerekkori játékainkkal játszik a fiunk, azok is használtak.

Ti vesztek használt játékokat? Hogy fertőtlenítitek?



2013. márc. 15. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
én szoktam onnan venni. egyszerű mosogatószeres vízzel lemosom.
2013. márc. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is minden játékát onnan vettem, főleg míg kisebb volt és hamar kinőtte őket.

Simán mosogatószeres szivaccsal mostam le. Férjem amennyire tudta mindet szétszedte, úgy takarítottam ki.


Ha belegondolsz, játszóházban is sokan játszanak a játékokkal, és használhatóak.

2013. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem nagyon megéri.
2013. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam onnan vásárolni. Mosogatószeres vízzel, esetleg domestos-szal lemosom.
2013. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó a netes vásárlás! Szerintem azért is , mert a bolti ár töredékéért megkaphatóak a játékok, és ha nem tetszik neki valamiért az ember nem bosszankodik(annyit), hogy egy vagyont ráköltött, és a sarokban végzi:)) Sima mosószeres vízzel áttörlöm a műanyagot, ha van itthon fertőtlenítő spray lefújom! Ami mosható, az megy a gépbe!
2013. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is gyakran vettem, veszek játékot, főleg műanyagot, én Neomagnolos vízben áztatom, majd leöblítem. Így fertőtlenítem. 800 Ft körül van a 10 db-os.
2013. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
használt ruhát is vettem, a használt játékkal sincs semmi bajom. Csak azért nem veszek mert kaptunk egy zsákkal, az egy darabig tuti elég lesz :) nekünk van orvosi folyékony szappan ami antibakteriális, azzal szoktam a műanyag játékokat lemosni, mellesleg nem csak a használatakat hanem az újakat is, mert a boltban is össze tudja fogdosni bárki. Aztán tiszta vízzel öblítem.
2013. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is gyakran veszek használt játékokat,főleg ami esetleg több tízezerbe is kerülne,így nagyon sokat spórolok.nem biztos,hogy ki tudnék fizetni ilyen márkás játékokat,igy pedig mindent beszerzek :)pl a kicsi még csak 4 hónapos volt amikor megvettem neki a járássegítőt,negyed áron. :)Neomagnolos fertőtlenítés után semmi baja nincs.
2013. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KisIbike válasza:
Rengetegszer veszünk vateráról használt cuccokat, főéeg legókat. Ami műáanyag azt ugyis le tudod mosni rendesen.
2013. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KisIbike válasza:
Ja, ecetes froshal fertőtlenítek. :-)
2013. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!