Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a laptopon milyen jobb...

Ezen a laptopon milyen jobb játékok futnak? Tudom h nem erőmű nem is játékra való. Nem is arra vettem de kiváncsi vok mégis milyent bir el azért.

Figyelt kérdés
amd fx 7500 radeon r7 ,10 compute cores 4c +6g , 8gb ram, 64 bit, 2,10ghz windows 10 home. azt hiszem minden fontos adatot leirtam...

2017. febr. 19. 03:04
 1/6 A kérdező kommentje:
ja megsem ez kimaradt lenovo z50
2017. febr. 19. 03:07
 2/6 szántóvető ***** válasza:
2012-2013-as játékokig bezárólag elfut rajta minden.
2017. febr. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az nem problema h win 10 home van rajta? ettől ugyanúgy fut a jatek? az emlitett evjaraton kivul ujabbak eselytelenek h elindulnak?
2017. febr. 21. 00:56
 4/6 szántóvető ***** válasza:

az nem gond mert el tudod indítani a játékot win7 kompatibilitási módban is.a vga egy integrált radeon r7 (kaveri):sajnos ez nagyon gyenge.persze néhány újabb játék is fut rajta lowon: [link]

ezen kívül használd a gépigény.hu oldalt,ott utána tudsz nézni több játéknak is.

2017. febr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez a win7 kompatibilitási mód tört verzios jatekoknal is mukodik?meg ugy alapbol hogyan?ilyet meg nem csinaltam sosem
2017. febr. 22. 23:35
 6/6 szántóvető ***** válasza:
keress egy alkalmazást a gépeden,nyomj rá jobb klikket:alól találod a tulajdonságok menüt,ráklikkelve ott lesz a kompatibilitás menü,itt tudod kiválasztani a régebbi wint.működnie kell tört programoknál is elvileg.
2017. febr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!