Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Nem tudok belépni a win...

SOS! Nem tudok belépni a win 10 fiókomba! Nem fogadja el a jelszavam, hogyan tudnék mégis belépni?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy megváltoztattam a Fiókom nevét, ami még nem volt probléma, csak utána a felhasználói fiókhoz tartozó mappa nevét is megváltoztattam, ezután újraindítottam a gépet, és most nem tudok belépni a jelszavammal, pedig azt nem módosítottam.

Sajnos nem Microsoft fiókkal vagyok/voltam bejelentkezve, így még pechesebb az egész.. De nagyon fontos lenne, hogy be tudjak lépni, és meg is legyenek a fáljaim, nagyon sok fontos anyag van a gépemen, és pár hete nem mentettem le külön semmit :( Akár a fiók feltörése árán is, de muszáj belépnem. Kérem, valaki segítsen!



2017. jan. 8. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de semmi nem működik. A rendszervisszaállításhoz, a Parancssorhoz, az Indítási beállításokhoz, ..., mindenhez kellene a fiókom. Csak "Rendszergazda" fiók van, de ahhoz nem jó a jelszavam. Szóval nem tudom mit csináljak, nyilván felhívok holnap egy informatikust, csak gondoltam hátha valaki tudna itt segíteni:(
2017. jan. 8. 16:12
 3/8 levis56 ***** válasza:
2017. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm, ez nagyon úgy tűnik mint ha más gépét akarnád feltörni :)


Ha kellenek az adatok linux (ubuntu, mint, puppy, stb.) lemented - .ISO letöltöd, kiírod, bootolsz, mountolod a meghajtót és mentesz-


Megj.: úgy könnyebb feltörni ha helyi fiókot használsz és nem mikrószaftost

2017. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok na jó leírom de többet ilyet ne várj és azzal a tudatban írom le hogy csak a saját gépeden használod!!


1. Linux letölt - ISO ban (Ubuntu, Mint, stb.)

2. kiírod (USB, CD amire jól esik)

3. bootolod - lehetőleg ne uefi módban

4. C meghajtó mountolod

5. C/windows/system32

6. sethc.exe -ből csinálsz egy copy pastet (ahova akarod de semmiképp se töröld és lehetőleg nevezd el sethc0.exe - így könnyebben megérted mit kell csinálni- lehetőleg C vagy D meghajtóra)

7. cmd.exe -ből csinálsz egy sethc.exe-t

8. ujrainditas

9. most windows induljon

10. bejelentkezésnél 5-6 x SHIFT billentyű lenyomása

11. parancssor felugrik

12. net user használatával leszeded a jelszót

13. belépsz és örülsz

14. linux alól visszaállítod a sethc.exe eredeti állapotába (sethc0.exe)

2017. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, tudom már harmadjára


ha a felhasználóhoz tartozó mappa nevét megváltoztattad akkor szolidan elk*rtad az egészet mert azt nem lehet feltörni, abból már csak lemented az adataidat és örülsz

(bár halvány lila gőzöm sincs hogy hogy változtattad meg a felhasználói mappa nevét mikor be voltál jelentkezve - mind1 ott valamit nagyon elrontottál)

2017. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ó, pedig már kezdtem örülni, bár kb. minden pontnak utána kellett volna olvasnom, hogy meg tudjam csinálni.


Nem tudom, csak pontosítani szerettem volna a mappa nevén, de tényleg nem sült el jól :(

2017. jan. 8. 18:43
 8/8 levis56 ***** válasza:
2017. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!