Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen előnyei és hátrányai...

Milyen előnyei és hátrányai vannak a Windows 10-nek a Windows 7-tel szemben?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Őőőőő...
2017. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a tizen akárhány év nem elég előny ?
2017. febr. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. febr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretem, mert helyettem akar gondolkodni. Semmi teret nem enged a Windows10. Nem egy kiforrott rendszer.
2017. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gustty ***** válasza:
34%

4/4 nek.

Milyen teret akarsz?Hiszen megold mindent helyetted.A w10 kimondottan női logika szerint műxik. Nem kell mindenhova belemászni, csak használni.A face meg teljesen mindegy milyen platformon fut.A w10 a mai kornek megfelelő gépeken eredetiben kiválóan fut.Ha mos egy gagyi régi gépre erőlteted a w10 rendszert akkor IJ! Arra elég a w7 home. Nem kell nagyobb erőműves részt felrakni mert nem tudod úgyse használni azt a + 700 MB tartalmat, mert nem érted meg, hogy mire is kell használni.

2017. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 johny85 ***** válasza:

win 10 aktiválni kell neten.

sok helyet foglal és nagy a gépigénye,de az új játékoknak a win 10 kell.

autómatikusan frissit.

elég sok a netesa feülete időjárásjelentés,hirek stb

2017. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 K...László válasza:
100%
Nem futnak rajta régebbi programok mégannyira sem, mint 7-en. PLC, HMI programozó szoftok, szervó-és frekiváltó programozó szoftverek, különböző kameraszenzorok és okos szenzorok beállító programjai, mind-mind szívnak. Ipari karbantartásban az XP utáni windowsok szinte használhatatlanok, csakúgy, mint az új laptopok, amiken nincsen soros port. Az USB-soros adapterrel az SLC 500-as PLC program letöltéskor néha úgy fejreáll, hogy a procit alig lehet életre lehelni utána, mert a firmware részbe ír véletlenül. Nem örülök ennek a rohamos fejlődésnek, mert a munkámban gátol.
2017. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ahogy az 5-ös és 7-es válaszból is láthatod, nem mindegy mire akarod használni. Én pl szeretem használni a hülyeségei ellenére is (nem mai gépem van), de ezeket a hülyeségeket te lehet észre sem vennéd mert teljesen más célra kell.
2017. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Badattitude válasza:
0%
Nekem is vannak olyan programjaim, amik kizárólag XP-n futnak tökéletesen. Ugyan létre lehet hozni egy XP környezetet, de én megoldottam egy másik vassal, amin csak XP fut net nélkül, a pótolhatatlan programokkal. Win 7 és 10. Pro és kontra. A 10-es jobban " beosztja " és optimalizálja az erőkészletet. A régi laptopomon Win 7 ment, amit eredetileg Vistával árultak. El battyogott a Win 7-ttel, de a Win 10-től fürge lett. Nem kellett semmilyen driver, mert eleve lekezelte. Ezután telepítettem a nagy vasra a Win 10-est, amit vihogva kezel. Hallottam, hogy ilyen rossz, úgy lefagy, és a többi sirám...Teljesíteni kell a rendszerkövetelményeket, és akkor nincs ilyen, sőt. Akkor lehet igazán észrevenni az előnyeit, amikor más eszközödön is van Win 10. Nekem a telefonomon is az van. A PC-m és a telefonom teljes szimbiózisban vannak. Nincs fájl átvitel usb-n, mert amit mentesz a gépeden, az a telefonodon is elérhető azonnal, és vica versa. Emlékeztetőt elég az egyik eszközön rögzítened, az összes Win-10-es ketyeréd fog emlékeztetni.És sorolhatnám. Ez csak az iroda részleg. Aki nagy étvágyú, " nem játék " programokat használ, az tudja, hogy az új generációs izom hardverek Win 8.1 / 64bit alatt meg sem nyikkannak. Nem egy program csak és kizárólag Win. 10/64bit-el megy. Eleinte voltak bakik, de azóta voltak frissítések. Sajnos, a Cortana még mindig csak angolul tud, de világi trükkökre képes. Egy szó mint száz, a Win 10 a legintelligensebb op rendszer a Microsofttól. Nekem baromi jó segítség.
2017. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!