Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek vigyem szervizbe,...

Szerintetek vigyem szervizbe, vagy itthon is megtom oldani? Hard reset, android telepítés vagy RAMM átrakás?

Figyelt kérdés
Van egy AKAI PHA-3880 telefonom. Az android lelassúlt, szinte nem tom használni. Gondolkoztam azon, h itthon telepétem újra, ebben kérném a segítségetek.

2017. febr. 23. 17:30
 1/1 CspCsj ***** válasza:

1. Gyártói menü

- kikapcsolod

- bekapcsolás közben hangerő-LE gombot nyomd

- megjelenő kínai menü 5. elemét kiválasztod ("eMMC" szerepel benne) a hangerőgombokkal

- újraindítod a bekapcsológombbal


2. Android rendszermenü

- kikapcs

- bekapcs közben nyomd a hangerő-FEL gombot

- android robotnál Home gombot nyomj

- "Wipe data/Factory reset" menüpontot válaszd ki > bekapcsológombra gyári állapotra áll vissza

- "Yes -- delete all user data" menüpont > bekapcsológombra törli a felhasználói adatokat

- "Reboot system now" menüpont > bekapcsológombra újraindul


[link]

2017. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!