Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptop Win7 telepítés? (lent)

Új laptop Win7 telepítés? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tehát vettünk egy elég drága, új dell laptopot

intel core i7-7500U processzor. És elvileg már nincs win7-re támogatás de nagyon azt szeretnék rárakni. Rengetegszer telepítettem már gépeket sose volt hasonló problémám de most nem sikerült. Mindent elolvastam már, optikai meghajtó nincs, tehát usb-ről telepítenék viszont ahhoz is kellett drivert integrálni a win7-hez mert azelőtt nem is akarta elindítani a win7 telepítést. Most végig futott a telepítés már és az SSD-n látszik is hogy le van foglalva kb 7-8gb de indításkor No bootable devices found vár.. Akinek ezzel kapcsolatban bármi tapasztalata van ossza meg kérem. Tudom óriási a kavar, de már a hócipőm tele van hogy egy napja ezzel szívok.



2017. febr. 24. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem se akarta telepíteni a win 7-et új laptopra, megakadt a kép a Windows logónál, én nem használtam semmilyen drivert csak átállítottam a win telepítési mófot legacy-re BIOS-ban, lehet a driver a probléma. Esetleg megnézhetnéd a boot sorrendet és beállíthatnád az SSD-t elsőnek hátha valami ott zavart bele az "agyába".
2017. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos még így is No boot device found. Eddig nagyon megbántam ezt az intel dolgot..
2017. febr. 24. 10:37
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ilyenkor ajánlott a laptop pontos típusát is megadni...


Következő megvolt?

Secure boot kikapcs - Legacy boot bekapcs

https://www.youtube.com/watch?v=tsRKYQcOyB0

2017. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dell Vostro 5568 + az ssd.

Igen ezeken már túl vagyok, de semmi.

2017. febr. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!