Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A TGN. Tv youtube partnerség...

A TGN. Tv youtube partnerség megéri? Ők küldtek ajánlatot. (The Gamer Network)

Figyelt kérdés

A csatornám értelem szerűen játékhoz kapcsolódik, és most kb 1100 feliratkozónál tartok, és lassan 300.000 ezres nézettségnél.


nemrég küldtek nekem üzit


Congrats on 1k subs, I wanted to follow up in regards to a message I sent you via YouTube. If interested I would look forward to discussing it further. - cchapa@tgn.tv


Majd ezt


I came across your YouTube Channel today and I noticed you are not partnered. My name is Chris and I work for TGN (The Gamer Network). I have looked over your channel and would like to offer you a full gaming partnership. If you are unsure what that is, a TGN network partnership enables you to earn revenue from your videos while at the same time rapidly expanding your subscriber base. If you are interested or have any questions I will personally walk you through the partnership process from start to finish. I hope to hear back from you at your next earliest convenience.


Igazából arra vagyok kíváncsi hogy ez most megéri? Miben kapok pluszt, vagy minuszt.

Gondolom a kifizetés, elemzés is más lesz.

Eddig az adsene-nél vagyok és itt kb 20.000ft már összejött, gondolom ha átmegyek máshova itt már nem kapok pénzt.

Vagy a mostani pénzemet még nem kértem ki bankszámlára, de ugye váltás után még megmarad?

Néző közönség megnőne? reklámonként többet fizetnének mint az adsense?



2017. febr. 24. 16:43
 1/1 A kérdező kommentje:

Ha valakinek segítség akkor leírom mi lett.

Szóval akkor elfogadtam, van egy 6hónapos próba hogy el lehet dönteni hogy jó vagy sem. Utána 1 év partnerség van ha jól tudom. A BBTV a fő partner cég, külön szolgáltatásokat kaptam, pl viso, epicmusic licens, és hasonlók, egy intró outro készítőt stb. Pénz ügyileg többet kapok, de inkább úgy értem hogy, gyorsabban gyülik az a kis összeg. Kb röviden ennyi, nem roszz dolog, szerintem jobb mint csak simában csak az adsense.

2017. márc. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!