Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 újratelepítési hiba?

Windows 10 újratelepítési hiba?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdte el a gépem hogy mindenre hibaüzenetet ír ki, szó szerint mindenre (egy 2 éves laptop-ról van szó).. Ha elindítok egy programot, telepítést játékot vagy csak a böngészőt, kiad mindenre egy hibát.. Kicsit idegesítőnek találom így újra szeretném telepíteni a gépem. El is kezdtem, ugye 32 bit-es Win10 van rajta le is töltöttem a kívánt "mediacreationtool"-t és elkezdtem a telepítést.. Igen ám, de amind betöltött 100%-ra kiadott egy ablakot amiben egy "0x80070008-0xb0003" kóddal, hibát jelentett.. Kicsit próbáltam utána járni hogy mi lehet ez, de nem épp találtam olyan megoldást ami használna.. Oké, akkor elég ha csak visszaállítom alaphelyzetbe, kicsit utána néztem hogy win10-nél hogyan működik ez, meg is találtam, elkezdte megint töltögetni.. 100%-nál ez fogadott: Az alaphelyzetbe állítás egy hiba miatt nem sikerült. Semmilyen változás nem történt.


Kicsit már ideges lettem, ezért mondom megpróbálom lemezről újrahúzni.. Csak Win8-as lemezem van (ami az előző op rendszer volt a gépen) gondoltam jó lesz az is valameddig.. A lemez olvasó küszködött vele, de a gép semmiféleképpen sem akarta felismerni..


Valaki aki ért hozzá annak segítségét szívesen fogatom akár itt akár privátban!



2017. febr. 26. 14:09
 1/3 CspCsj ***** válasza:

A hibaüzenet úgy értelmezem, hogy tele a "C:" meghajtó.


Lemezkarbantartóval próbálj helyet csinálni:

[link]

2017. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A C meghajtómon a gép szerint 89,1 GM szabad hely van, de megpróbálok körülnézni..
2017. febr. 26. 15:24
 3/3 CspCsj ***** válasza:

89GB az nagyon sok.


Esetleg próbálj rendszer-javító ellenőrzéseket.


Rendszerösszetevők ellenőrzése: [link]


Fájlrendszer ellenőrzése (Win10-en is hasonló): [link]

2017. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!