Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valamilyen program autómat...

Van valamilyen program autómatikus videó vágásra?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok mint a google fotó készít.

Annyi különbség lenne, hogy a vidóból kivágnám a jó részeket és a zenét meg én adnám meg a programnak. A program meg össze illesztené a videó részleteket.

Erre keresek programot.

A google fotó elég ugyesen ritmusra össze tudja vágni csak a zene nem tetszik amit alá rak..



2017. febr. 27. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétszer is elolvastam, de még most sem világos és érthető számomra az "automatikus" szó. Honnan tudhatná egy program hogy számodra mi releváns, és mi nem az ? Ha meg te vágod ki, attól kezdve az már nem automatikus, hanem csak egy szimpla videószerkesztő.

Nem értem. :)

2017. febr. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Macen az iMovieban van olyan "sablon" szerűség, hogy megmondja, ide most egy akció jelenetet tegyél, ide most olyat, ahol valaki beszél, ide ahol két szereplő van, stb. de ennél jobban automatizált videó vágó programról nem tudok.
2017. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen automata programot nem találsz, azért mert manapság mindenre van megoldás, az nem azt jelenti, hogy már szakemberekre és emberi szemre sincs szükség, mert a számítógép megcsinálja helyettük. A google fotón szerintem azért nem tudsz bármilyen zenét választani, mert az ő általa adott zenénél már előre be van állítva hogy hol vágjon. Ez által úgy tűnik az hogy "intelligensen" jól összevágja, mert előre megvan a zenéhez a sablon vágási pontok...
2017. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!