Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD drivert frissítettem, és...

AMD drivert frissítettem, és nem ismeri fel a dual cure videó kártyát?

Figyelt kérdés

Tegnap este, a ranbox six siege nevű játék textúra hibás volt, így néztem egy videót, hogy frissíteni kell az amd radeont, és elvileg helyreáll. Le is szedtem a 64 bites windows 7-es radeon-t, és nem is volt probléma a géppel még, de a játék nem állt helyre. a menüben volt mellette egy olyan, amivel az APU-t is lehetett frissíteni, szintén 64 bites verzió win7-et leszedtem, majd telepítettem, és a videókártya drivr totál nem működik, és most ilyen újratelepítés utáni képet látok, ami full nagy ikonok rossz felbontás stb... Tehát kellene egy dual core videó kártya illesztőprogramot feltennem valahogy, de nem értem mit kellene csinálnom... Radeon most ezt írja, amikor újraindítom: "radeon settings are currently not available. Please try again after connecting a display to AMD graphics and

extending the display." Ez meg amit szintén ír:

[link]


AMD-A8-4500m APU with RADEON TM HD graphich ami van a gépbe. Nem értek a számítástechnikához, szóval ha tudna bárki segíteni megköszönném! :S



2016. okt. 13. 10:21
1 2 3 4 5
 1/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

laptop gyartoi honlapjarol keresd ki a chipset drivert

azt amelyik hatalmas meretu


ez tartalmaz mindent ami kell es ezzel mukodnie is kell mindennek


ha textura hiba tovabra is fentall


akkor memtest86+ t kellene futatnod

2016. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
az fontos hogy elotte minden feltett "vga" val kapcsolatos drivert torolj le utana inditsd ujra es akkor telepitsd fel a #1 chipset drivert es utana megint erdemes ujrainditani es akkor kiprobalni a jatekot
2016. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 memetest86+


memoria hiba kizarasara

mondjuk erre kicsi az esely de megeshet


ha hibas a ram (memoria) akkor garanciaztatnod kell ha mar nem garis akkor ujat kell venni

2016. okt. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

van az APU n kivul a laptopban dVGA is?

milyen pontosan ha van?


az is segitene ha leirnad a laptop pontos tipusat, ez altalaban a laptop aljan van egy cimken

2016. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Nem tudom a drivereket hogyan kell leszedni, segítenétek? Egyébként HP pavilon 17, de pontos nevét nem tudom, de utána nézek. ÉS melyik ez az oldal, ahol a chipsetet letölthetem? Egyébként köszönöm a segítséget mindenkinek!
2016. okt. 13. 10:45
 6/42 A kérdező kommentje:
a VGA amúgy nem ugrik be, de 7600 valami és 8600 a másik azthiszem.. ilyen dual core, kettőt együtt használta. Csak ugye msot nem ismeri fel.
2016. okt. 13. 10:49
 7/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

dual graphics


van valami mas neve is azthiszem de az most nem ugrik be


dual core ("graphics") olyan nincs


megprobalom kitalalni es meglelni mirol is lehet szo marmint melyik laptop tipusrol pontosan

2016. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

A8 4500M APU ban ez az IGP van:


GPU Type: Radeon HD 7640G


vagyis nem pusztan 7600 az csak az alszeria neve

2016. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
AMD radeon hd 8600M series-t ír videó kártyánál, de amúgy két videó kártya van benne, és együtt használja a kettőt alapesetben. Szóval valami 7600-at is használ.
2016. okt. 13. 10:56
 10/42 A kérdező kommentje:
Jaa igen tényleg, msot hogy így leírtad beugrott, és tényleg ilyen!
2016. okt. 13. 10:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!