Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elemezni Google...

Hogyan lehet elemezni Google űrlapot Excel-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lementettem már a válaszokat, megnyitottam Excel táblában, jelenleg igyekszem táblázatot készíteni belőlük.

Eddig jó?

Ugyanis, amikor még nem táblázat, nem készít belőle rendesen diagramot, amikor már táblázat, akkor megpróbálja, de azt mondja túl sok az adat és lefagy és kilép.


Ezen kívül még azt is szeretném tudni, hogy ha külön szeretném vizsgálni férfiakat és nőket, a szűrővel ez megoldható?


Sajnos nem vagyok ennyire otthonos az Excel-ben, de a Google táblázatok túl egyszerű ahhoz, amit szeretnék a továbbiakban.


Minden segítőkész választ nagyon köszönök!



2017. febr. 28. 18:41
 1/3 anonim válasza:
Ilyen zavaros kérdésre naná nem találsz válaszolót. Mi az, hogy Google ürlap? mire vonatkozik a diagram? hogy jön ide a férfi-nöi vizsgálat? láthatóan nemcsak az Excelben és a Google-ben nem vagy otthon, a gondolatmeneted is butuska
2017. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kőváry Orsolya ***** válasza:
A Google űrlap is tud elemzéseket készíteni, vagy ha letöltötted az Excelben Pivot tábla lesz a segítségedre.
2017. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldottam a diagramokat is, és Khí-négyzet próbával dolgozom.
2017. márc. 10. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!