Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefont tudnak kikapcsolni . ?

Telefont tudnak kikapcsolni . ?

Figyelt kérdés

Kaptam egy telefont xy személytöl, az ő nevére, mert neki olcsobban lehetett készuléket vásárolni.

Na most a kérdésem az hogy ha xy nem fizeti a telefont, akkor kikapcsolják a készuléket ? én természetesen kiakartam fizetni de nem engedte mmert ez egy ajándék.. hát bele mentem..

Csak tényleg félek hogy nem lesz fizetve .. a kérdésem mégegyszer hogy ki tudják kapcsolni , vagy ez az xy személyt terheli majd ?



2017. márc. 1. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a készülék előfizetéshez lett véve vagy részletfizetésre és nincs fizetve akkor letilthatják a készüléket
2017. márc. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azaz xy személy elöfizetéses . De én nem...
2017. márc. 1. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A szolgáltatónál a szerződés lejártáig az előfizetés tulajdonosának a nevén van a telefon. Ha nem fizet, letiltják.

Hogy ki használja a készüléket, az nem számít.

2017. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy ha letilcsák anyit ér mind a halotnak a csok aszt máma mán siman hejre lehet hozni (igaz nem átlag embernek) Igy vettem én is a telomat poton pézé hogy hálozat által le volt tiltva s7edge most meg van egy faja telom és nem is fizettem feloldásé akora öszeget hogy hanyat keljen esni!
2017. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!