Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem a mediamarktban egy...

Vettem a mediamarktban egy lapotopot. Adtak hozzá bizonylatot, és a számlát. Ugye ez a garancia levél is ha lenne vele majd vmi? Mert külön garancia levelet nem kaptam.

Figyelt kérdés

2017. márc. 1. 15:59
 1/3 Dongaben ***** válasza:
A garancialevelet elvileg az ügyfélszolgálati pultnál kellene érvényesíteni. (Dátum, pecsét...) Hülyeséget nem akarok írni, mert idejét sem tudom, mikor vettem ott valami garanciális dolgot. Ha tévedek, akkor elnézést!
2017. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jól írta az első, pénztártól egyenesen kellett volna menni az ügyfélszolgálatra és pecsételtetni.
2017. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én mentem is.De ott kaptam ezt a "bizonylatot" A4-es papír és azon van pecsét aláírás. De nem az a neve hogy jótállás vagy garancia levél.Hanem bizonylat.
2017. márc. 1. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!