Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyetemre szeretnék laptopot...

Egyetemre szeretnék laptopot venni, milyet érdemes? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

Leginkább AUTOCAD Civil 3D-t használnék rajta, neteznék, filmeznék, jó lenne ha viszonylag sokáig bírná az aksija.

Nem igazán értek a dologhoz, nem tudom mi alapján válasszak, milyen márka lenne jó, milyen processzor jobb, stb..

Maximum 150 ezret tudnék szánni rá.


Eddig ezeket találtam, milyenek, melyik a legjobb?


[link]


[link]


[link]


Ha tudnátok jobbat ebben az árkategóriában kérlek írjátok le.



2017. márc. 2. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
AutoCAD-hoz csak használt gép jöhet szóba, komolyabb munkához ezek nem elegek.
2017. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én anno max egy picivel magasabb kategóriában vettem gépet de simán futottak rajta a CAD programok.


Felesleges 300 ezres gépet venni ezekhez a programokhoz pláne nem iskolai szinten történő tervezéshez.


Személy szerint nekem az i5-ös procival ellátott gép tetszik, igaz , az 10 ezerrel felette van az általad belőtt kategóriának.

2017. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!