Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen kapcsolatot lezárjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatot lezárjak, vagy még érdemes tenni érte? Nagyon tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval 3,5 éve vagyunk együtt. Nem tudom mit akarok már. Érzelmeim vagy full eltűntek, vagy csak nagyon-nagyon ellaposodtak. Úgy érzem a páromat mint egy idegent, jobb esetben is csak mint egy barátot, ha néha tudunk egy összehangoltabbat beszélgetni. Szex nélkül is simán eltellik 1 hét, vagy néha több is. Igazság szerint itt is én vagyok a hunyó, mert nem kívánom már és az, hogy erős dohányos, rettentő büdös a szája, ez csak pluszba rátesz. Hiába mos fogat, meg listerine-t is használ, miután elmegy az az erős mentolos illat, ugyanolyan büdös lesz a szája. Nem szeretem azt se ha megpuszil, undorító na :( Már régóta gondolkozok, hogy nekem ebből elég és ki akarok lépni. Aztán bűntudatom lesz, hogy nem tettem semmit a kapcsolat megmentéséért, de vajon akarok-e? Ő szenttül meg van győződve, hogy nekünk együtt a helyünk és tudom is, hogy nagyon szeret, de nekem valamiért már nagyon nem fekszik a dolog. Ugyanakkor ha belegondolok, hogy elveszítem és többet nem hallanék felőle, akkor meg a sírás rámtör, hogy azt hogy bírnám ki? Nem tudom elképzelni, hogy eltűnjön az életemből és többet ne tudjak róla, ne beszélhessek vele. Vagy ez csak a megszokás és egy idő után nem is érdekelne, hogy mi van vele?

Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogyha kétfele mennénk, nem csak a személye eltünésével kellene megbírkóznom, hanem az életem más területein is komolyabb problémák adódnának. Pl lakhatás, megélhetés egyedül nekem nőként, nagy gondot okozna megoldani. De ezért kényszerből sem akarok egy haldokló kapcsolatban tengődni, mert ki tudja idegileg hova jutnék. Így is néha olyan dühkitöréseim vannak a bizonytalanság miatt, hogy aludni sem tudok, nyugtatót veszek be, szorongok, egyre inkább rá vagyok görcsölve, hogy mi a jó megoldás.... Gondoltam, hogy egy hónapra hazaköltöznék és ne beszéljünk, hogy meglássuk mindketten milyen a másik nélkül. Soha nem voltam még így, mi ilyenkor a helyes? 27 és 34 évesek vagyunk.

Jah és az is nagyon bosszant, hogy egész nap, még a wcn is, és hajnalig képes a telefonján játszani, aztán meg másnap délutánig alszik. Ez csak most a szabadsága alatt van, amúgy meg reggeltől estig melózik...


2017. jan. 3. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokat írtam már itt, hogy csakte tudod, mit bírsz. Csak arra tudom a választ, "mi ilyenkor a helyes". Ne hitegesd. Itt a szakítópróbára gondolok. Dönts, mert döntési kényszerben vagy a döntésed következményeit pedig vállald.

30/f

2017. jan. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó ötlet az 1 hónap próba is, nem hiszem, hogy bármit is megfordítana, de megnyugszol tőle, egyszerűbb dönteni.
2017. jan. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 llorTllorT ***** válasza:
27 évesen nem pazarolnám erre az időmet.szerintem már holnap lépjél.mindenkinek csak egy élete van és azt úgy kell élni ,hogy a legjobban érezd magad benne.
2017. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baromi nehéz meghozni a döntést, ezt jól tudom, pedig te is érzed már hogy mit kellene tenned. Majd aztán ha meghoztad és meglépted, és eltelik néhány hónap, rá fogsz jönni hogy mennyire helyesen cselekedtél...
2017. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, minden nap azon marcangolom magam, hogy úristen mi a szart keresek még itt? Másik oldalról meg rettegek elveszíteni, mert rajta kívűl szinte senkim sincs aki mellettem lenne. Bár nem is tudom igazán mellettem van-e, mert látja, hogy ki vagyok borulva, és tudja nagyon jól, hogy a kapcsolatunk folytatásán agonizálok. Mégis kicsit olyan, mintha lexarná, hogy szenvedek. Csak köti az ebet a karóhoz, hogy nekünk együtt kell maradni, meg mi egymáséi vagyunk és ő hogy szeret.... Nem tudom. Annyiszor mondtam már neki, hogy nem szeretem, fordított esetben, ha nekem mondaná a párom ugyanezt, már rég páros lábbal rúgtam volna ki, hogy akkor takarodj..... Ő meg volt, hogy azt mondta nem baj, ha nem szeretem annyira, szerinte ez normális, hogy a felek nem egyformán szeretik egymást... Én így viszont nagyon xarul érzem magam. Szerintem igenis fontos a kölcsönös szeretet, mert így az is nehezemre esik, hogy egy teát csináljak neki....
2017. jan. 3. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy valaki ismeretlenül, annyira olyan mint én.

Hülyén hangzik de szóról szóra írtad le az érzéseimet a saját kapcsolatomban. Ugyan ebben a cipőben vagyok viszont nálunk bonyolultabb a dolog a gyerekek miatt.

Ha én megtehetném azt, hogy simán lépek, nem köt össze úgymond semmi, már rég megtettem volna. Igen rossz lesz, fájni fog mindkettőtöknek, de fiatal vagy még ahhoz hogy olyan ember mellett eld le az életed akit nem szeretsz. 28/N

2017. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fúú ez nehéz kérdés, hogy mitől undorodtál meg tőle, ha azelőtt szeretted? Mert amúgy meg egy rendes embernek tartod. Gondold át, hogy vajon egyedül is jobb lenne-e mint vele. Pláne, hogy szeret is téged, nehéz ilyen embert találni. A távolság lehet jó ötlet, de lehet az is, hogy több közös program, együtt töltött idő kellene, hogy újra rátalálj. De gondolj bele ez neki milyen szörnyű érzés lehet így élni. Ha úgy döntesz, adsz egy esélyt ennek, próbáld benne a jó dolgokat nézni. Én sokszor utólag miután szakítottam, jöttem rá, hogy nem volt az olyan rossz mint akkor láttam. Ha a szakítás mellett döntesz, írd le magadnak mik az okok, mert később ha hiányzik majd, ezek fognak emlékeztetni, hogy miért úgy döntöttél.
2017. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!