Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus netbookot szeretnek, de...

Asus netbookot szeretnek, de fogalmam sincs, hogy hol kezdjek el keresgelni. Neten? Boltokban? És mit tudok tenni, hogy a lent részletezett problémábame fussak bele még egyszer? Hogyan lehetnék körületkintőbb? Az előző gepemről is jókat olvastam.

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon félek most, mert az előző gepem (Asus transformer book T100) masfel ev alatt 5x volt szervizben :( most megint baja lett, de már pont lejárt a gari, és ilyen előzmények után én egy forintot nem szeretnék rákölteni.... :( :/

a márkával amúgy eddig nagyon meg voltam elégedve, most nem tudom mi történhetett....

Bocsánat ha kicsit csapongva fogalmaztam, de nagyon nem terveztem be most egy ilyen kiadást, viszont a sulihoz muszáj, hogy legyen gépem....


2017. márc. 4. 20:40
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Az Asus elég belépő szintű gépeket gyárt, és sokszor van velük probléma, nem bírják sokáig.

A felhasználáshoz mi a feltétlenül szükséges? Gondolom pici és könnyű legyen, de mennyi a max. méret? Mire használod? Fontos a Windows? (Android / ChromeOS lehet?)

Mennyi a maximum ár? (a nagyonmaxnál egy tízessel kevesebbet írj, úgyis fölélövünk az ajánlásnál!)

2017. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál! :)

Akár másik márkára is nyitott vagyok egyébként, csak azért írtam az Asust, mert eddig ezt ismertem csak közelebbről.


Igazából ami a legfontosabb a tartosságon, megbízhatóságom túl, hogy sokáig bírja az aksija. Aliglátó vagyok, így az egyetemen csak netbookkal tudok jegyzetelni, a kézírásom nem látom, és hát nagyon nem bővelkednek az előadók konnektorban, egy van elől, meg egy leghátul...

Jegyzetelésre, netezésre, torrentezésre használnám, szóval csak ilyen alapdolgokra, játszani nem szeretnék vele.

Windowsos gépre lenne szükségem mindenképp, mivel a képernyőolvasó /Jaws/ , amit használok, csak ezt a rendszert támogatja.

130-nál, nagyon-nagyon max 150-nél nem tudok rá többet szánni.

Köszi a kérdéseket, fontosak voltak.

2017. márc. 4. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtd el a netbookokat, vegyél egy használt üzleti gépek, azok sokkal jobb minőségűek, kevesebb pénzből is jobbat kapsz, pl Dell Latitude E6230 (12.5 inches), HP Elitebook 8470P (ez 14 inches)
2017. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatot!

Milyen megbizható oldalon tudnék keresgélni közöttük?

2017. márc. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!