Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az alább részletezett eset...

Az alább részletezett eset milyen módja, formája a Facebook letiltásnak, távolságtartásnak?

Figyelt kérdés
Meglepett egy ismerősöm húzása, eltűnt az ismerőseim közül, az oldala nem megjeleníthető, a neve kifeketedett. Az üzenetküldésnél enged begépelni szöveget, de küldés után ezt írja ki: "Ez a személy jelenleg nem kapja meg az üzeneteidet." Ez micsoda, milyen módja a távolságtartásnak? Amikor letiltanak, ha a nevére kattintasz, bejön hogy sajnáljuk és egy hüvelykujj, az üzenetküldésnél pedig esély sincs bármit is begépelni. Ez valami ideiglenes tiltás vagy mi lehet, tudja esetleg valaki? Tanácstalan vagyok és nem értem az egészet, ilyennel még nem találkoztam. Köszönöm a segítséget, tippeket!
2016. dec. 19. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy sima letiltás, semmi különös. Szóval nem csak törölt téged az ismerősei közül, hanem letiltott.
2016. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ket eset van. vagy letiltott. mert nem kivancsi rad. Nincs huvelykujj nincs semmi csak a rendszer uzi es hiaba keresed talalat sincs ra. A masik eset a Fcabook ( rohadjon meg) Letiltotta az ismerosodet. Miert vagy mert vetkezett vagy mert az fb robotjanak Uri gusztusa igy diktalta. Ha van mas elerhetoseged iranyaba es ugy erzed nem tilthatott le, hasznald es kerdezz! Have a nice day!
2017. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!