Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ps4 Pro-t ha az 1600x900-as...

Davidka1155 kérdése:

Ps4 Pro-t ha az 1600x900-as felbontású monitoromhoz csatlakoztatom akkor az úgy vinni fogja?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy csak bizonyos értékekkel kompatibilis, azaz hogy 480p, 720p, 1080p és stb. és most én így nem nagyon tudom hogy lesz-e valami problémája a montirral :/

2017. márc. 6. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Ha sima ps4-et (slimet) veszek, akkor az megy 900p-be? Válaszokat köszönöm :)
2017. márc. 6. 20:31
 2/3 anonim válasza:
Attól függetlenül, hogy a monitorod nem támogatja a feltüntetett full hd felbontást ha ra dugod valószínűleg sima hd-ban fogja meg jeleniteni úgyhogy nyugodtan vedd meg .
2017. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na és azt megtudná valaki mondani hogy ezzel rátudom kötni a montiorra? (csak vga van rajta) és hogy ezzeel tényleg működnének-e a hangszórók?

[link]

2017. márc. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!