Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fagy le a Google Chroem...

Miért fagy le a Google Chroem a 32 bites Windows 10 alatt? (Microsoft oldalról letöltött Windows 10)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy kis problémám, már minden magyar és külföldi oldalt megpróbáltam. CMD parancssort, -no-sandboxot, újratelepítéseket, stb. De semmi...



Letöltöm a Google Chrome-ot a hivatalos oldalról, telepíti. Első megnyitásra jó, aztán pár pillanat múlva lefagy, és utána le kell állítani Feladat befejezésével.

Ezután újra megnyitnám, de nem tudom. A Feladatkezelőben pedig, a folyamatoknál vagy 6 Google Chrome van. Mindet leállítom, és egyet nem állít le. Csak újraindításnál nyílik meg újra a program, de akkor is pár pillanat múlva lefagy, és rá leszek kényszerülve az Edge-re.


Megköszönném, ha valaki tudna segíteni! :(



2017. márc. 10. 07:29
 1/2 Camorri ***** válasza:

Nem vagyok szakertö ebben a temaban, de nem lehet hogy keves a RAM?

Amugy GC helyett ott van pl az Opera is.

En azt hasznaltam amig be nem sikerült szerezni több RAM-ot. (6GB -> 32GB) A 6GB-os gepemen nekem se müködött rendesen a GC (mondjuk en mast is futtattam mellette)

2017. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is gond van a google chrome-l, már 3 windowst raktam fel (7, 8,1, 10) és csak nem javult meg a chrome, eleinte jól megy aztán kb egy fél/egy óra után nem indul el csak 10 perccel később, a feladatkezelőben benne van 3x de semmi nem jelenik meg.. minden bővitményt kicseréltem vagy töröltem előzményeket is töröltem, chrome dll-t is töröltem már, cmd-vel is próbáltam a winsock reset-t, utána egy ideig jó de aztán megint rossz..
2017. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!