Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy játékot a...

Letöltöttem egy játékot a gépemre. Pár nap múlva szerettem volna kipróbálni, de már nem volt fent a gépen eltűnt. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak behaluztad, hogy telepítetted vagy valaki letörölte:D
2017. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

Régen se volt rajta, meg most sincs rajta, tehát semmi sem történt...

Mivel semmi pontosabbat nem árulsz el, nehéz lesz megálmodni, hogy már a letöltéssel sem stimmelt valami, vagy bénán keresel, vagy a vírusirtó eliminálta, vagy vagyvagyvagy.

2017. márc. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Nem, mintha érteném ezt a megjegyzésedet, de persze, hogy nem: Én egyszeri vagyok, és megismételhetetlen. Természetesen a kérdésed legáltalánosabb gyengeségére, a tökéletes pontatlanságra próbáltam felhívni a figyelmedet, kétszer is. De ezek szerint túlaggódtam a dolgot, mert a válasz nem is olyan lényeges. Ezek után bizonyára sokan lesznek majd, akik eddigi bátortalanságukat leküzdve felsorolják majd neked az áhított általánosságokat is.
2017. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:
Ennek a megjegyzésednek a humora már a múltkor sem volt túl erős, de nyilván nem ezért törölték -- viszont, ha már így történt, csöndes hálát rebeghettél volna a moderátornak, amiért az idétlenkedésednek gáncsot vetett az Örökkévalóság felé vezető úton. Szomorú, hogy több, mint egy hét múltán még mindig ott tartasz, hogy ezt a fergeteges poént muszáj bármi áron az egyetemes kultúra gyöngyszemei közé suvasztanod, nehogy királyi mulatság nélkül maradjon az árva emberiség. A kérdésednek láthatólag véglegesen pát intettél, ha ennyi idő után még mindig nem fordult meg a fejedben, hogy legalább halovány kontúrokkal fölvázold a cirkumstanciákat. Érdemes volt föltenni.
2017. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom de tudod!
2017. márc. 22. 20:26
 6/6 tabaki ***** válasza:
Én ugyan egészen másképp tudom, mint ahogyan te nem mondod, de engedelmeddel hátat fordítok a bulldog szívósságával és a medvetánc könnyedségével művelt sziporkázásodnak. Vannak helyzetek, amelyekben nem szégyen megfutamodni; A vontatott és egyhangú élcelődésed már azzal fenyeget, hogy unalmamban leesem a székről, és Csipkerózsika-álomba merülve töltöm a következő száz évet -- bizony, a monotóniatűrés nem erős oldalam. Meg azután a fenének se kell, hogy a végén még engem figyelmeztessenek a sok fölösleges és a kérdésed szempontjából irreleváns hozzászólásom miatt. Ha akad még valaki, akit a segítő szándék arra sarkall, hogy megpróbáljon valami értelmes információt kicsikarni belőled, az mindenesetre már tudjhatja az eddigiek alapján is, hogy mire számíthat, bemutatkoztál.
2017. márc. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!