Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xperia z3 compactot hogyan...

Uborkka kérdése:

Xperia z3 compactot hogyan kell hard resetelni? A bekapcsolás+ hangerő fel és egyéb kombinációkra nem reagál. A menüben csak gyári adatok visszaállitás van, nem pedig a factory reset.

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő egy és ugyanaz.
2017. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na akkor irom az elejétől: A minap sikerült leejtenem,látszólag semmi baja nem lett.Aznap este fényképeztem vele:minden ok volt.Másnap fényképezni akartam,de kiirta,hogy a kamera kikapcsolt. Az előlapi viszont ment továbbra is. Néhány óra múlva az is behalt és a zseblámpa is.Próbáltam csinálni factory resetet,de nem reagál semmilyen gombnyomási funkcióra!!(bekapcs gomb+ hangerő fel, bekapcs majd hirtelen hangerő fel sokszor stb) Előtte csináltam egy biztonsági mentést és a beállitásoknál visszaállitottam gyári beállitásokra. Letöltöttem az Xperia Companion-t,és szoftverjavitást csináltam.Semmi változás. hogyan tudnák vele factory resetet csinálni?? Vagy cseréljem ki a kamerát?? ne gyakoroljak?
2017. márc. 13. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
A factory reset nem javít fizikai hibát...
2017. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben de olvastam a neten,hogy a hiba szoftveresis lehet ,ezért először azt kell megnézni....
2017. márc. 13. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Taps-taps.
2017. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!