Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen könnyen kezelhető...

Milyen könnyen kezelhető képszerkesztő progik vannak? Még sosem használtam egyiket sem.

Figyelt kérdés

Azért írtam ki a kérdést, mert totálisan béna, és ügyetlen vagyok az ilyesmiben. Még sohasem szerkesztettem képet, nem is láttam értelmét eddig. Azonban, most szeretnék kinyomtattatni és bekereteztettetni egy párommal közös képet. Egyszerű dolog, tudom, de nekem ez sem megy. Csak egyszerűen szeretném kitenni az íróasztalomra, hogy olykor rá-rápillantva erőt adjon a mindennapi munka során.


Nem akarok nagy szerkesztéseket, a kép a hibáival együtt természetes, egyedül a szemem alatti lila karikát szeretném eltüntetni. Akkoriban vitaminhiányos voltam... Most már minden rendben, de ez a kép akkor is a legeslegjobban sikerült, és jobb mint a mostaniak. Úgy nézek ki, mint aki súlyos beteg, pedig amúgy nem komoly bajom volt, és mosolygunk a képen, szerintem jó lett.


Ajánlanátok képszerkesztő programokat? Előre is köszönöm.


2017. márc. 14. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy mobilra vagy pc-re kellene. Én csak pc-n szerkesztek, több programot kipróbáltam, de ami kisebb egyszerűbb szerkesztgetésekre használok, mert egyszerű az a Photoscape.

Ki kell ismerni, totál amatőrnek is hamar megtanulható.

2017. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

# +1.

Azzal együtt, hogy nem lesz olyan könnyű megcsinálni, hogy természetesen hasson. Ez nem a program egyszerűségén múlik, de gyakorlat nélkül az egyébként alkalmasabb képszerkesztőkkel még könnyebben elronthatnád.

Azt, ugye, mondanom sem kell, hogy csakis másolattal dolgozz, mert ha az eredetit felülírod, azt már nem tudod visszaállítani? Abból maradjon csak meg legalább egy példány, még akkor is, ha a mostani megítélésed szerint tökéletesnek találod a javítást.

2017. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!