Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EasyBCD progit telepitettem a...

Dongolozsolt kérdése:

EasyBCD progit telepitettem a laptopomra, ezert inditaskor megjelenik 2 opcio:a windows7 es az easy BCD bios bovito. Egyaltalan nm bootol be windows 7-rol, meg boot pendrive-al sem. Igy hogyan tudnam leszedni a BCD progit?

Figyelt kérdés

2017. márc. 17. 07:21
 1/1 Jorck ***** válasza:

Hát menj vissza win alá, és futtasd le megint az easybcd-t. Ha jól emlékszem abban van valahol olyan lehetőség (ahol hozzá is tudsz adni), hogy eltávolítod a listából a már hozzáadott menüt. De most így nem tudok konkrét infó-t, egyébként is verziónként változik. De ha keresgéled megtalálhatod..


~ Vagy rendesen ki kell írni egy telepítő lemezt, mert arról be fog bootloni, ha a bios-ban be van állítva. Utána pedig törölni kell az összes, de főleg a rendszer számára fenntartott partíciót. Mert arra mentette rá a program is a listát. Ha törlöd eltűnik minden, utána meg rendes telepítéssel feltelepítheted.


Vagy még azt is el tudom képzelni (bár w7-et már rég nem láttam) hogy futtatsz egy MSCONFIG -ot, és valahol ott van olyan hogy "indítás,, vagy valami ilyesmi, és ott ki tudod kapcsolni az easybcds menüt.

2017. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!