Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus F75A-TY205H-ra telepített...

Asus F75A-TY205H-ra telepítettem 64x-es WIN7-et, és nem ismeri fel az USB-ra csatlakozott hardvereket (pendrive, internetstick). Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Használtan vettem a gépet, de WIN8 volt rajta, amelyik szintén nem ismerte fel azokat. Egyből bele is szartam, és raktam rá új rendszert, gondolva úgy már nem lehet probléma. Vissza lehet küldeni a gépet, ezért nem hiszem, hogy szart adott el, de macerás lenne. Mi lehet a gond. Az eszközök villognak, de nem ismeri fel. Vagy ez csak annak a jele, hogy kapnak áramat? Amugy megjelenik egy E: meghajtó olyankor, ami, hogy ha bele megyek eléggé lassan tölt, a végén meg megakarja formázni.

2015. márc. 11. 09:42
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Felraktad a gépedhez tartozó drivereket?

[link]

2015. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmmm.... nem. Nem tudtam, hogy az usbre kell külön driver. melyiket válasszam? nem is tudom...
2015. márc. 11. 18:46
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

USB 2.0 -ára általában nem kell driver, de ebbe elvileg van USB 3.0 csatlakozó is.

Kiválasztod hogy Windows 7 64-bit és szépen mindet feltelepíted válogatás nélkül. Így fog működni minden és nyújt megfelelő teljesítményt a gép.

Amiből több van ott értelem szerűen az újabb dátumút telepíted föl. A BIOS dolgok nem kellenek.

2015. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahh... értem, köszönöm szépen. akkor most már csak szereznem kell egy írható cd-t itt az alpok között amire kiírhatom őket, mert csak internetstickem van usb-re, de ez most ugye nem müxik még.... fasza. :D a 2 gépet nem lehet összekötni? ez egy Asus X53S
2015. márc. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!