Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A LENOVO gépem folyton leáll...

A LENOVO gépem folyton leáll magától váratlanul! Mi a baj?

Figyelt kérdés
Most kéne nekem egy új telefon is! Nehogy már pont most menjen tönkre a gép is!
2017. márc. 20. 12:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még azt mondta az ember a boltban, hogy ez a legjobb gép!
2017. márc. 20. 13:05
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy csinálja, hogy kiad szöveget (fehér betűk, kék háttér) és utána újraindul! De mitől?
2017. márc. 20. 13:10
 3/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"A LENOVO gépem folyton leáll magától váratlanul! Mi a baj?" Ennyi információ alapján: bármi. Nem adtál meg pontos típust, a lefuttatott tesztek eredményét, összességében semmit.


"Most kéne nekem egy új telefon is! Nehogy már pont most menjen tönkre a gép is!" Ebbe nekünk nem sok beleszólásunk van.


"És még azt mondta az ember a boltban, hogy ez a legjobb gép!" Ez az eladó dolga. Meggyőzni, hogy neked meg kell venned valamit.


"Amúgy úgy csinálja, hogy kiad szöveget (fehér betűk, kék háttér) és utána újraindul! De mitől?" Kezdetnek jó lenne tudni azt a rejtélyes szöveget, amit kiír...

2017. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem magyar szöveg! Csinált már ilyet máskor is, de akkor csak 1×!
2017. márc. 20. 13:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy azt írta az AVAST, hogy a gépen egy jelszó nem biztonságos...De amúgy a gép védett! De leáll tízpercenként!
2017. márc. 20. 13:33
 6/12 anonim válasza:
Lehet, hogy poros belül, vagy csak le kell fektetni!
2017. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem!!! Lefektettem és mégis... és szerintem nem a portól van!!!
2017. márc. 20. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:

mondjuk a kék háttéren fehér betű a megoldás kulcsa.

Gondolom hallottál már arról, hogy kék halál, ez akkor jön elő, ha a windows vmi olyan hibába ütközik, ami összeomlasztja. Ha csk mostanában jött elő és gyakori, akkor valószínüleg valami driver frissítés lesz az oka.

Ha leírod a szöveget/csinálsz róla képet, többet lehet segíteni..

2017. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Nem magyar szöveg! Csinált már ilyet máskor is, de akkor csak 1×!"

De szöveget másolni azért tudsz, amíg latin betűkkel íródott, nem? Vagy fotózni a telefonoddal?

2017. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs telefonom, mert tönkrement! Azokat meg nem lehet kimásolni, mert olyan gyorsan elmegy az egész! Utána a gép újraindul!
2017. márc. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!