Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a Processz...

Big Attila kérdése:

Mi lehet a probléma a Processzorommal? Miért Laggol a játék, iletve miért melegszik a processzor, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégen vettem egy laptopot és nagyon sokat játszok rajta, és amikor megvettem olyanokat csinált a játék azaz ami egy szerver, és 65fps-ről 2 percenként visszaugrott 16fps-re és ez 2 másodpercig tartott, na most kaptam olyan ötleteket hogy lehet régi az Nvidia driver és töltsek le ujjat nos ez megtörtént de semmi változás majd azt is mondták hogy telepítsem újra a számítógépet, miután ezis megtörtént jó lett egy darabig, majd a napkba ujra elkezdte csinálni és minden lehető programot leszedtem hogy jobb legyen de nem javul és ezt nem csak azzal a játékkal csinálja hanem mindegyikkel ami a gépemen van, illetve nagyon sok videót néztem hogy hát ha valamit találok majd megoldásnak és találtam egy olyat hogy elvileg a számitógépen belül valamit ki kell kapcsolni a CPU-nál vagy processzornál de sajnos én ehez nem nagyon értek, de láttam egy videót miben lelehet tölteni egy alkalmázást megnézni hány fokos a proesszor illetve CPU és nekem 85-90% volt és ezért a mai napon szédszettem a gépemet kipucoltam illetve újrapasztáztam és 20%-al jobb lett de még mindig nagyon magas a processzorom hűmérséklete mivel most jelen pillanatban 60-65 % -os

2017. márc. 20. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilvan tobb ezer megoldast fogsz kapni, ha annyi eszed nem volt, hogy a laptop tipusat, hardveret, a jatekot amivel jatszol, meg kb. minden fontos tenyt 'elfelejtettel' kozolni. Siman lehet hogy egyszeruen gyenge a geped, tulhajtod, es emellett hutest sem kap normalisan mert mondjuk egy gyapjutakaron tartod, ami alulrol eltomi a levego utjat.
2017. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!