Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy wifis...

Mennyibe kerül egy wifis laptop? Sokkal drágább mint az amelyikben nincs? Milyen fajta laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nem is nagyon lehet manapság már olyat kapni, amiben nincs wifi.


egyébként meg mire kell?

2010. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha netezni akarsz és cipeled ide-oda, kicsi és könnyű legyen, akkor akkor Asus Eee Pc 1005 HA

ennek 10.5 órát bír az aksija.


Nekem ilyen van, és 75 ezer Ft körül vettem pár hónapja.

2010. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
netezéshez kell leginkább és folyton úton vagyok ezért gondoltam h be kéne szerezni már egyet
2010. máj. 11. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez elég jó kis laptopka, én kedvelem, a tacspadja is jó dolgokat tud. Pl h széthúzod az ujjad, akkor belenagyít, ha két ujjad van rajta lefele húzod, akkor scrollozza lefelé az oldalt. Ha meg csak egy újjadat húzod rajta, akkor olyan mint a többi, mint ha simán egereznél.


170Giga winyó van benne, és szerintem elég gyors, kis helyen elfér. a mérete az olyan 18x26cm, tehát kicsi, de a képernyője rendesen megy 1024 és 1280 széles felbontásba is, szóval teljesen jó szerintem.


Van benne valami webkamera is bár azt én nem használom.

Ez ilyen kis divatos, kinézetre is szép, nekem sötétkék van, és a súlya sincs egy kiló sem, hát nem tudom mennyi, de tök könnyű.


Nekem volt egy nagyobb laptopom, de lecseréltem erre, mert ez is ugyanazt tudja, csak kisebb, könnyebb cipelgetni. A normál régi 3 kilós laptopomat elvittem egy 500 métert, már leszakadt a vállam. Ezt pedig berakhatom egy retikülbe is.


A billentyűzete meg ugyanolyan nagy, mint a normál laptopoknak, szóval az is tök kényelmes, tudok rajta gépelni könnyen, nem akadnak össze az ujjaim :)


Filmet is lehet nézni rajta, nem szaggat.

Nekem XP home volt rajta alapból olyat vettem, mert utálom a windows 7-et, vistát is.


Annyi, hogy ezen nincsen beépített dvd író, gondolom nem fért bele, de ha neked az kell, akkor lehet kapni külső dvd írót hozzá, USB-set.


Meg hát rádughatsz egeret, billentyűzet, fülhallgatót, hangszórókat, amit akarsz.


Én nem bántam meg hogy megvettem :)

2010. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!