Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot tudtok ajánlan...

HellBoy kérdése:

Milyen laptopot tudtok ajánlani 175-250között?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd (kb nyáron) venni egy laptopot. Fő cél az lenne, hogy egy jó pár évig gép legyen és tudjam néhanapján elővenni egy kis játékra ha kedvem szottyan. Én i5 8gbram és gtx 650M féle konfigra gondoltam, itt egy példa:

[link]


Ötleteket, ajánlatokat várok



#gamer laptop #laptop #laptop konfig
2017. márc. 26. 18:42
 1/6 A kérdező kommentje:
A VGA nvidia GTX 950M lett volna. Elírtam :)
2017. márc. 26. 18:46
 2/6 anonim ***** válasza:
jó lesz
2017. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek a kiszemeltek egyenlőre:


[link]



Szerintetek is az ASUS a legjobb választás? Más ötletet is meghallgatok, segítsetek!

2017. márc. 27. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgy egyetlen gyengéje van a laptopoknak amit ki szemeltél vagy is a legnagyobb gyengéje már nyilván más is van az anyag használat de a hűtés az pazar nem a legjobb megoldást használják . Ha egy jó hűtéssel és szép színeket adó kijelzős és jó anyaghasználatú lapost akarsz akkor ezt vedd : [link]
2017. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah és a videó kártya is jobb alternatíva mert egy gtx 960m van benne ami egy olyan oc-s gtx 750 ti -nek felel meg .
2017. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek az anyaghasználattal meg a VGA-val is, viszont a ROG ára bőven túllépi a keretemet :/ 250ig kéne gondolkodni
2017. márc. 28. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!