Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell kikapcsolni Windows...

Hogy kell kikapcsolni Windows 10-en az automatikus fényerő állítást?

Figyelt kérdés

Állatira idegesít, mikor a laptopom magától állítgatja a képernyő fényerejét. Attól függően teszi ezt, hogy a képernyőn milyen világos/sötét árnyalatú az épp megjelenített kép. Például amikor youtube-ozok, annak ugye fehér a háttere, de ha kiteszem a videót teljes képernyőre, elkezd lecsökkenni a fényerő, és visszaáll amikor újra kilépek a teljes képernyőből.


Már megtaláltam az energiagazdálkodási beállítások között a speciális sémabeállításokat és azon belül az adaptív fényerő opciót, azt már kikapcsoltam de nem oldódott meg a dolog. Mindennemű segítséget előre is köszönök! :)



2017. márc. 28. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyomd meg a start gombot, kezdd el beírni, hogy Energiaséma, a listából kattints az energiaséma szerkesztésére! Speciális energiaellátási nem tudom mi módosítása menüpontban görgess le a képernyőig, nyisd meg, lesz benne egy adaptív akármilyen almenü. Azt kell kikapcsolni. (Vélhetően minden energiasémában, amivel rendelkezel, energiatakarékos, teljesítménycentrikus stb.)
2017. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez volt az amit már írtam, hogy megtaláltam, de nem ez a probléma. Azóta egyébként "leszokott" erről a laptop, mostanában nem csinálja, de néha visszatér a dolog és így fogalmam sincs mi a retkes atyaúristen okozhatja...
2017. máj. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!