Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Witcher 3-at játszom és sok...

Trutyimanó kérdése:

Witcher 3-at játszom és sok dolgot nem értek, pedig importáltam a játékot a witcher 2 szálán! 1, Witcher 2 be Roche szálán voltam a Witcher 3 ba Philippat-rol van szo hogy a 2 be kiszabaditottam ami NEM IGAz! AZT SE TUDOM KI Ő?

Figyelt kérdés

Illetve Anas vagy ki akit Roche felnevel a witcher 2 be foltest lányát! azzal mi van benne sincs a witcher 3-ba

Illetve eggyütt voltam a witcher 2 be Tirs merigoldal a

Witcher 3-ba miért nincsenek együtt szakittotak ? WHY???

NA meg azt se értem hogy Radovid jo király volt most miért szenya és miért utál engem meg a boszikat ?? ésmiért keresik merigoldot ffs. és utálatos nem értem... Roche meg nem bizik bennem mikor a witcher 2 be legjobbarátok voltunk magyarázatot pls!!!



2017. márc. 29. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:

na meg mit keres ez a ciri benne hogy? mikor megse találta megááááhhhh HELP valaki nagy magyarázatot !!!

20/mérges Fiú

2017. márc. 29. 17:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Philippa kiszabadítása egy pár másodperces jelenet. A legvégén, amikor a sárkányhoz mentél fel, volt egy párbeszéd. Ha nem hagytad "felrobbanni", akkor kiszabadult.


Anais benne van a 3-ban, de csak említés szintjén. Fondorlatos politikusok egy kislányt elég gyorsan el tudnak tüntetni. Vele is ez történt.


Triss-szel azért nem vagy már együtt, mert közben Geralt emlékei visszatértek, és ez kicsit bekavart a dolgokba. Yen sokkal előbb volt, minthogy Triss egyáltalán képbe került volna. Ennek ellenére kapsz választási lehetőséget, tehát nincs okod panaszra. Játssz tovább.


Radovid mindig is taktikázott, nem volt "jó király". Akkor éppen azért volt rendes, mert az érdekei ezt kívánták. Kb. minden királlyal így van ez... A boszikat azért utálja, mert nagy a hatalmuk, és fenyegetést jelentenek az ő hatalmára. Szintén taktikázás.


Triss is boszi, ezért keresik, meg ezért akarják kinyírni.


Roche szintén taktikázik, sose voltatok barátok úgy igazán. Csak jóban voltatok. Lehet most is, van pár küldetés, ami hozzá kötődik. Nem is rosszak.

2017. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben van nagyon szépen köszönöm
2017. ápr. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!