Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a La Roche...

Mi a véleményetek a La Roche Posay Effaclar Duo plusról?

Figyelt kérdés
Kicsit drága, viszont megéri? Nektek mennyi idő alatt vált be?

2016. nov. 27. 13:11
 1/5 anonim válasza:

Próbálj kis kiszerelésűt vagy több mintát szerezni (webáruházakban érdemes keresgélni). Én az Effaclar lemosóval együtt használtam kis kiszerelést, és kb. két hét alatt eltűntek a nagy, kinyomhatatlan (valószínűleg hormonális) pattanások. Azóta csak a lemosót vettem újra és a krémet nem használom, és úgy látom nekem az is elég a boldogsághoz :) De persze minden ember más, mindenki bőre más. Lehet neked nem használna csak a lemosó, de lehet a krém se, ezért javaslom a kipróbálást.


Itt is körülnézhetsz:


[link]

2016. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ:) Eddig mindenkinek akit kérdeztem, vagy videóban láttam, bevált és csak jókat tudtak mondani róla. Nekem mitesszerek vannak csak, szóval szerintem megveszem majd gyógyszertárban:)
2016. nov. 28. 15:37
 3/5 anonim válasza:
Szívesen. Ha csak mitesszereid vannak, lehet nem is kell ez a drága krém. Nekem a mitesszereken sokat segített egy arctisztító kefe egy jó, nem szárító lemosóval együtt használva. A Rossmann is árul ilyet. Talán az övék a legolcsóbb és elég jókat írnak róla. Nekem más márka van, de ugyanazt csinálják.
2016. nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú tudsz linket küldeni róla?

De végül is megveszem ezt, ha hatékony akkor most az egyszer nem sajnálok rá ennyit:)

2016. nov. 29. 16:07
 5/5 anonim válasza:

Én ajánlom ezt a kefét mindenesetre:


[link]


Itt meg véleményeket olvashatsz róla:


[link]

2016. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!