Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba a külső...

Zsolt0005 kérdése:

Mi lehet a hiba a külső merevlemezemmel?

Figyelt kérdés

Az lenne a baj, hogy 1 hete egyszercsak a gépem kidobta a WD 1TB os merevlemezemet, Hátulra volt bedugva mart 1 éve, erre szoktam tölteni dolgokat stb, hatul mivel ott vannak a 3.0 csatlakozóim. Na most ha kihuzom es ebnyomom akkor megy, de 10 perc elteltével olyan mintha lecsatlakoztattam vona, maga a HDD rendesen volágít, búg is (Ugye hallani olyan gyenge bugast ha közel vagy).

De más ezközt nem csatlakoztat le soha, oda van most is az egerem es megy, 2 3.0 csatlakozom van mind a 2 ugyan ezt csinalja, most bedugtam előre a 2.0 ba és márt 1 nap megy rendesen, csak ott hátul csinálja. Ez miert lehet ? :O Köszi az értelmes válaszokat :)

Ui. kell a 3.0 mivel jatekok is vannak rajta es igy viszonylag gyors a betöltés



2017. márc. 29. 22:04
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Mennyi USB 3.0-ás port van ? Gondolom...legalább 2. Ha, a másikkal is ez van, akkor egy másik USB 3.0-ás kábellel próbálnám először...
2017. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:

A mobil HDD tokban több is van, mint egy szimpla csatlakozás, a jeleket elektronika alakítja a SATA és USB szabványok között. Ez az elektronika is elkedhet betegeskedni. Tesztelgetni kell.


Egyébként elég szerencsétlen, mégis elterjedt szokás a mobilt folyamatosan használni munkatárként. Terheli a gépet, lassú és az élettartama eléggé korlátozott. Azt a winchestert bedughatnád a gépbe egy SATA portra, és akkor nem lenne vele gondod.

2017. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!