Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg az IP...

Hogyan változtassam meg az IP címem?

Figyelt kérdés

Németországban élek. Van egy telenoros tv -szolgáltatásom otthon, de tudnám nézni, mert internetes viszont azt írja hogy csak Magyarországon belül használható a szolgáltatás. Valahogy magyarországi ip -nek kellene érzékelnie és akkor engedné. Tudnátok segíteni?


Esetleg vpn? Nem nagyon értek ehhez, tehát légyszi részletesen írjátok le.


( Bocsi a helyesírás miatt )



2017. ápr. 3. 20:46
 1/7 kikipok válasza:
proxy net kell neked... Rengeteg videó van róla a youtubon, hogy mit tölts le és mit csinálj.
2017. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MyTv appal?
2017. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mytv appal
2017. ápr. 3. 21:51
 4/7 A kérdező kommentje:
egy olyan videót se találtam ami jó lenne.. de ha ezt mondod, el tudnál linkelni nekem 1et ami biztosan jó?
2017. ápr. 3. 21:51
 5/7 Derwer ***** válasza:

Egy magyar VPN szerver fog kelleni.

Azon meg akár torrent is mehet, büntetést kikerülve.

2017. ápr. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nemtudom hogy kell csinálni.. ezért kértem hogy élégyszi írjátok le
2017. ápr. 5. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Keresel egy magyar VPN szervert (googleba beírod, hogy "magyar vpn szerver" és válogatsz)


Elolvasod a szabályzatot!!! Letöltöd a klienst (egy program, ami a VPN szerver weboldalán letölthető), rendelsz egy csomagot (ha nem ingyenes) és a letöltött kliensen keresztül elindítod a VPN-t. Innentől kezdve magyar IP-d lesz.


Nem nagy durranás elsőre menni fog egy kis odafigyeléssel :)


ui.: egy kis segítség: https://www.youtube.com/watch?v=gKTC_GHiedU

2017. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!